اهدای 25 هزار عنوان کتاب به مناطق محروم Reviewed by Momizat on . به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، مهدی قزلی در نشست هماهنگی این بنیاد و معاونت آموزش اب به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، مهدی قزلی در نشست هماهنگی این بنیاد و معاونت آموزش اب Rating:
شما اینجا هستید: خانه » وبلاگ » اهدای 25 هزار عنوان کتاب به مناطق محروم

اهدای 25 هزار عنوان کتاب به مناطق محروم

به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از روز سه شنبه گروه فرهنگی ایرنا از بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، مهدی قزلی در نشست هماهنگی این بنیاد و معاونت آموزش ابتدایی در وزارت آموزش و پرورش با اظهار خرسندی از این همکاری اظهار داشت: بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان پیش از این نیز در بازدید از مناطق زلزله ‌زده سرپل‌ذهاب و اهدای کتاب و نوشت‌افزار به کودکان اعلام کرده، تمام توان خود را برای انجام امور انسان‌دوستانه به‌کار می‌گیرد.
وی اضافه کرد: «خانه کتاب» از موسسات مرتبط با معاونت امور فرهنگی، طرح پویش اجتماعی- فرهنگی «بخوانیم؛ بفهمیم؛ بگوییم» را با هدف تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان به کتاب‌خوانی در دست تدوین دارد.
به گفته قزلی، این طرح کاملا همسو و مقوم طرح «عید و داستان» است که موجب هم‌افزایی نتایج هر دو طرح در مدارس و نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می شود.
رضوان حکیم‌زاده معاون وزیر آموزش و پرورش نیز ابراز امیدواری کرد، همکاری‌های آموزش و پرورش و بنیاد شعر و ادبیات داستانی در سال جدید افزایش یابد.
اخیرا محسن جوادی معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استقبال از طرح «عید و داستان: داستان‌خوانی؛ داستان‌گویی؛ داستان‌نویسی» به جای پیک نوروزی دانش آموزان، به مهدی قزلی ماموریت داد برای حمایت از این طرح و ارسال کتاب به مناطق محروم با آموزش و پرورش مذاکره کرده و در نشست‌های سیاست‌گذاری و اجرایی، حضور فعال داشته باشد.
فراهنگ**1880**1055

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 5696

ارسال یک دیدگاه

وبلاگ نویسی کافه وبلاگ 111 توسط بیگ تم

بازگشت به بالا