برگزاری دومین جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر در زرند Reviewed by Momizat on . به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان؛  معین معینیان دبیر جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر زرند با بیان این به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان؛  معین معینیان دبیر جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر زرند با بیان این Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دسته‌بندی نشده » برگزاری دومین جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر در زرند

برگزاری دومین جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر در زرند

برگزاری دومین جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر در زرندبه گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان؛  معین معینیان دبیر جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر زرند با بیان اینکه بیش از 50 شاعر با بیش از 200 اثر در دومین جشنواره شعر مهتاب کویر زرند شرکت می کنند، گفت: آن چیزی که این جشنواره را از سایر جشنواره ها متمایز می کند، عنوان و هدف این جشنواره است.

وی افزود: کشف استعدادها و معرفی چهره های جوان شعر شهرستان، ترویج گسترش فرهنگ و هنر در جامعه از اهداف این جشنواره است که هرسال این روند رو به پیشرفت بیشتری است.

دبیر جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر زرند با عنوان اینکه امسال با دائمی کردن دبیرخانه جشنواره شعر، زمینه برگزاری این رویداد در سال های آینده نیز فراهم می شود، تصریح داشت: دومین جشنواره شعر آزاد مهتاب کویر پنجشنبه 26 بهمن ماه ساعت 8:30 با آیین شعرخوانی در سالن حوادث فرمانداری زرند آغاز می شود.

وی ادامه داد: در این جشنواره دو کارگاه آموزشی با حضور استادان صاحب نام و برجسته کشوری آقایان حامد عسکری و حمیدرضا شکارسری برگزار می شود و سپس دفتر انجمن شعر مولوی و دبیرخانه دائمی جشنواره شعر مهتاب کویر افتتاح می شود.

در پایان این جشنواره از اولین مجموعه کتاب شاعران زرندی با عنوان «راه شعر» رونمایی و به نفرات برتر این جشنواره جوایز ارزنده ای اهدا می شود.

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 5696

ارسال یک دیدگاه

وبلاگ نویسی کافه وبلاگ 111 توسط بیگ تم

بازگشت به بالا