برگزاری مراسم شب شعر ‘محمد نعیم فراشری’ در آلبانی Reviewed by Momizat on . به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از روز چهارشنبه ایرنا از سفارت ایران در تیرانا، در این مراسم شب شعر که 12 شعر از 'محمد نعیم فراشری' به صورت نمایش کلاسیک به تص به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از روز چهارشنبه ایرنا از سفارت ایران در تیرانا، در این مراسم شب شعر که 12 شعر از 'محمد نعیم فراشری' به صورت نمایش کلاسیک به تص Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دسته‌بندی نشده » برگزاری مراسم شب شعر ‘محمد نعیم فراشری’ در آلبانی

برگزاری مراسم شب شعر ‘محمد نعیم فراشری’ در آلبانی

به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از روز چهارشنبه ایرنا از سفارت ایران در تیرانا، در این مراسم شب شعر که 12 شعر از ‘محمد نعیم فراشری’ به صورت نمایش کلاسیک به تصویر کشیده شد، وزرای فرهنگ، کشاورزی و توسعه آلبانی حضور داشتند.
تعداد قابل توجهی از آلبانیائی های فرهنگ دوست و علاقه مند به شعر و ادبیات کشورمان نیز برای شرکت در این رخداد فرهنگی و استماع اشعار ‘محمد نعیم فراشری’ شاعر بزرگ کشورشان، در مراسم ترتیب داده شده از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تیرانا، حضور یافته بودند.
این مراسم در آستانه برگزاری کنفرانس بزرگداشت ‘محمد نعیم فراشری’ در تهران، ترتیب یافت.
همایش بزرگداشت این شاعر برجسته که تنها شاعر فارسی سرای قاره اروپا بوده است، در تاریخ 14 اسفند ماه 1396 به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و نهاد های داخلی و با حضور فرهیختگان و علاقمندان به زبان و ادبیات فارسی از آلبانی و سایر کشور های منطقه بالکان در تهران برگزار خواهد شد.
اروپام**436**1486**

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 5696

ارسال یک دیدگاه

وبلاگ نویسی کافه وبلاگ 111 توسط بیگ تم

بازگشت به بالا