جشنواره ملی داستان کوتاه "اردبیل ـ وله زیر" برگزار می‌شود Reviewed by Momizat on . به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، یاسر محمدپور صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری  جشنواره ملی داستان کوتاه اردبیل- وله زیر اظه به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، یاسر محمدپور صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری  جشنواره ملی داستان کوتاه اردبیل- وله زیر اظه Rating:
شما اینجا هستید: خانه » وبلاگ » جشنواره ملی داستان کوتاه "اردبیل ـ وله زیر" برگزار می‌شود

جشنواره ملی داستان کوتاه "اردبیل ـ وله زیر" برگزار می‌شود

به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، یاسر محمدپور صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری  جشنواره ملی داستان کوتاه اردبیل- وله زیر اظهار داشت: به منظور ترویج و نشر ادبیات داستانی به طور مطلوب در استان جشنواره ملی داستان کوتاه اردبیل- وله زیر آذر ماه امسال برگزار می‌شود.

وی با اشاره به این که برگزاری این جشنواره به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد استان، مؤسسه فرهنگی و هنری گلشن و آبدرمانی وله زیر و بنیاد ادبیات داستانی ایرانیان در نظر گرفته شده است افزود: تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم در نشر ادبیات داستانی استان جزو استان‌های پیشگام باشیم.

معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: این مجموعه در نظر دارد با توسعه جشنواره‌های ملی و بین‌المللی در عرصه‌های مختلف حوزه هنری، ادبی، عرفانی و فرهنگی هنرمندان مستعد را شناسایی و در استعدادیابی و پرورش افراد برنامه‌ریزی‌های منسجمی داشته باشد.

محمدپور بیان کرد: اهمیت به توسعه فعالیت‌های نویسندگان و عرصه نویسندگی نیز از محوری‌ترین برنامه‌های این مجموعه است که در حال حاضر در این زمینه بسترهای مناسبی فراهم شده و امیدواریم بتوانیم با اقدامات انجام یافته از ظرفیت‌های نسل جوان نهایت بهره را برده و برای رشد این عرصه در استان عملی گام برداریم.

وی تصریح کرد: واگذاری این جشنواره به شهرستان مشگین‌شهر به منظور گسترش این برنامه‌ها در تمامی مناطق استان در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان می‌توانند تا 15 آذر ماه آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند یا به سایت الکترونیکی dastan_ardebil@farhangmail.ir برای دستیابی به اطلاعات بیشتر مراجعه کنند.

معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به محورهای اصلی این جشنواره گفت: این جشنواره به دو زبان ترکی و فارسی  در نظر گرفته شده و با موضوع اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی  خواهد بود.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 5696

ارسال یک دیدگاه

وبلاگ نویسی کافه وبلاگ 111 توسط بیگ تم

بازگشت به بالا