داوری ۲۵۰۰ اثر در دومین جشنواره ملی شعر آیات Reviewed by Momizat on . به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از خبرنگار مهر، منصور احمدی ظهر چهارشنبه در حاشیه اختتامیه دومین جشنواره ملی شعر آیات در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این ج به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از خبرنگار مهر، منصور احمدی ظهر چهارشنبه در حاشیه اختتامیه دومین جشنواره ملی شعر آیات در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این ج Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دسته‌بندی نشده » داوری ۲۵۰۰ اثر در دومین جشنواره ملی شعر آیات

داوری ۲۵۰۰ اثر در دومین جشنواره ملی شعر آیات

به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از خبرنگار مهر، منصور احمدی ظهر چهارشنبه در حاشیه اختتامیه دومین جشنواره ملی شعر آیات در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این جشنواره در بخش های شعر کلاسیک، زبان و گویش های محلی، معارف سوره واقعه و شعر نو برگزار شد، اظهار داشت: ۴۵۰ شاعر از سراسر کشور در این جشنواره شرکت کردند.

وی با بیان اینکه ۲۵۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره در لرستان رسید که توسط تیم برجسته داوران بررسی شدند، تصریح کرد: علیرضا قزوه، عبدالجبار کاکایی، محمدرضا روزبه، مصطفی محدثی خراسانی، محمدتقی عزیزیان، حسین اسرافیلی، مرتضی حیدری آل کثیر آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره را داوری کردند.

دبیر دومین جشنواره ملی شعر آیات همچنین از رونمایی کتاب اشعار منتخب جشنواره خبر داد و گفت: این کتاب با عنوان «بارش خورشید» و در ۳ هزار نسخه چاپ شده است.

احمدی از تلاش مجموعه معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برای کسب میزبانی سومین دوره این جشنواره نیز خبر داد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 5696

ارسال یک دیدگاه

وبلاگ نویسی کافه وبلاگ 111 توسط بیگ تم

بازگشت به بالا