دسته : دسته‌بندی نشدهتاریخ: 2017/11/14

سید محسن احمدزاده صفار، مسئول غرفه «امام هشت»، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، به فعالیت گسترده مجموعه «امام هشت» اشاره کرد و اظهار داشت: سایت امام هشت به عنوان مرجع تخصصی شعر و سبک مداحی در حال فعالیت بوده و بزرگترین سایت اشعار مذهبی و سبک‌های مداحی با بیش از 37 هزار عنوان شعر و بیش از 400 هزار بیت شعر محسوب می‌شود.

مسئول غرفه «امام هشت» در ادامه بیان داشت: این سایت مرجعی برای خوراک‌دهی و تغذیه هیئت‌ها و مداحان اهل بیت(ع) عصمت و طهارت بوده و پل ارتباطی میان شاعران اهل بیت(ع) محسوب می‌شود تا محتواها در فضای مجازی در اختیار سایر مداحان قرار گیرد.

وی با اعلام اینکه در این دوره از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال سایت امام هشت به نشانی«http://emam8.com» رونمایی می‌شود، ادامه داد: در این حوزه فعالیت‌های جدیدی مانند شبکه تعامل شاعران و مداحان اهل بیت(ع)، معرفی طرح مداح یار، معرفی طرح آموزش آنلاین مداحی انجام می‌شود.

مسئول غرفه «امام هشت» در یازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال درخصوص طرح آموزش آنلاین مداحی بیان داشت: این طرح برای اولین بار در کشور انجام خواهد شد.

احمدزاده صفار همچنین به کانال تلگرامی این مجموعه اشاره کرد و بیان داشت: این کانال دارای 17 هزار و 600 عضو فعال تلگرامی است، افراد می‌توانند با ورد به سایت امام هشت به کانال تلگرامی این مجموعه بپیوندند.