لحن گفتار در ترویج منکرات بسیار مهم است Reviewed by Momizat on .  به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از سنندج ؛بهرام نصراللهی زاده رئیس سازما  به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از سنندج ؛بهرام نصراللهی زاده رئیس سازما Rating:
شما اینجا هستید: خانه » وبلاگ » لحن گفتار در ترویج منکرات بسیار مهم است

لحن گفتار در ترویج منکرات بسیار مهم است

 به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از سنندج ؛بهرام نصراللهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان دیروز در جلسه مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر که در سالن همایشات سالن بهزیستی استان کردستان برگزار شد، گفت: ادبیات و لحن ما در ترویج منکرات بسیار مهم است و تاثیرگذاری ما در نحوه گفتارمان مشخص خواهد شد.

نصراللهی زاده بر صرفه جویی و پرهیز از هزینه های اضافی در جامعه تاکید کرد و افزود: درستی تمام کارها، حرکات و رفتارما نمادی از انجام امر به معروف و نهی از منکر است.

وی بیان کرد: چند سال پیش ساختمانی با صرف 4 میلیارد تومان ساخته شده است و الان برای دسترسی به آن 10 میلیارد تومان باید صرف راه های ارتباطی به این ساختمان شودف آیا این منکر نیست.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان خاطرنشان کرد: کارهای توسعه ای خوبی در استان در حال انجام بوده و این بی انصافی بزرگی است اگر بگوییم در کردستان کاری صورت نمی گیرد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 5696

ارسال یک دیدگاه

وبلاگ نویسی کافه وبلاگ 111 توسط بیگ تم

بازگشت به بالا