دسته : دسته‌بندی نشدهتاریخ: 2018/01/13

به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، دومین هفته قرآن و عترت استان فارس از امروز، 23 دی‌ماه آغاز شد كه مطلع نخست برنامه‌های این هفته اجرای برنامه جمع‌خوانی قرآن كریم كاركنان ناجا واقع در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی فارس در ساعت 7 صبح بود.
در این برنامه تمام كاركنان ناجا اعم از كاركنان و وظیفه نیروی انتظامی و راهور به تلاوت آیات وحی پرداختند كه تلاوت شاخص این مراسم بر عهده مسلم امیری، از قاریان برتر ناجا استان فارس بود.
دومین برنامه امروز كه به نام «قرآن، آرام‌بخش دل‌ها» نامگذاری شده است، افتتاح نمایشگاه قرآن و عترت در نگارخانه وصال شیراز واقع در خیابان انقلاب است كه این برنامه دقایقی پیش آغاز شد.
مهدی احمدی، رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در حاشیه این مراسم گفت: این نمایشگاه قرآنی از امروز تا 28 دی‌ماه جاری در این نگارخانه پابرجاست و میزبان عموم علاقه‌مندان است.
وی با بیان اینكه آثار 25 هنرمند در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است، گفت:‌ 40 اثر در دو رشته خوشنویسی و تذهیب در معرض دید علاقه‌مندان گذاشته شده است.
بنا بر این گزارش، پایان‌بخش برنامه‌های امروز برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره شعر قرآن و عترت در ساعت 15 در شهرستان رستم است كه در این مراسم برگزیدگان این جشنواره معرفی و تجلیل خواهند شد.