گفت و گوی انتقادی علی مؤذنی و پدرام پاك آيين، امشب در چشم شب روشن Reviewed by Momizat on . به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، پدرام پاك آیین، محقق ادبی و علی مؤذنی ، داستان نویس، امشب در بر به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، پدرام پاك آیین، محقق ادبی و علی مؤذنی ، داستان نویس، امشب در بر Rating:
شما اینجا هستید: خانه » وبلاگ » گفت و گوی انتقادی علی مؤذنی و پدرام پاك آيين، امشب در چشم شب روشن

گفت و گوی انتقادی علی مؤذنی و پدرام پاك آيين، امشب در چشم شب روشن

به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، پدرام پاك آیین، محقق ادبی و علی مؤذنی ، داستان نویس، امشب در برنامه «چشم شب روشن » شبكه چهار با یكدیگر درباره ادبیات انقلاب به گفت و گو می نشینند.

ویژگی های رمان انقلاب اسلامی در مقایسه با انقلاب فرانسه و انقلاب اكتبر روسیه، گفتمان های پدید آونده ادبیات انقلاب ، رمان معیار انقلاب اسلامی و همچنین نقد و تحلیل رمان « ارتباط ایرانی» اثر علی مؤذنی از موضوعات گفت و گوی انتقادی امشب پاك آیین و مؤذنی خواهد بود.

پدرام پاك آیین، شاعر و نظریه پرداز ادبی ، مؤلف آثاری چون « سفرنامه بوی گل » مؤسس خبرگزاری كتاب ایران( ایبنا) و مدیر مسؤول نشریه « كتاب هفته » و از مدیران انجمن قلم ایران بوده است.

همچنین علی مؤذنی، داستان نویس ، نمایشنامه نویس و فیلمنامه نویس حرفه ای است كه آثار گوناگونی از جمله «كلاهی از گیسوی من»، «كشتی به روایت طوفان» ، «ملاقات در شب آفتابی» و «خوش نشین» را پدیدآورده است.

در این برنامه اما علاوه بر بحث در كلیات ادبیات و رمان انقلاب اسلامی، رمان « ارتباط ایرانی» اثر علی مؤذنی كه درونمایه ای با مضمون انقلاب اسلامی دارد، در حضور وی نقد و تحلیل می شود. این برنامه ، امشب، ساعت ٢٣ و ٤٥ دقیقه با اجرای محمد صالح علا از شبكه چهار سیما پخش خواهد شد.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 5696

ارسال یک دیدگاه

وبلاگ نویسی کافه وبلاگ 111 توسط بیگ تم

بازگشت به بالا