دسته : دسته‌بندی نشدهتاریخ: 2018/01/14

به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، مهدی احمدی، رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس شب گذشته، 23 دی‌ماه در مراسم اختتامیه جشنواره شعر قرآن و عترت این استان كه همزمان با ایام هفته قرآن و عترت این استان در شهرستان رستم برگزار شده بود، گفت: یكی از مهم‌ترین وظایف فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداختن به مقوله قرآن و عترت است.
وی افزود: در این راستا از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تمام استان‌ها یك هفته به نام هفته قرآن و عترت نام‌گذاری شده است كه در استان فارس هفته آخر دی‌ماه از 23 تا 28 این ماه به نام هفته قرآن و عترت نامگذاری شده است.
احمدی با بیان اینكه 12 شهرستان استان فارس میزبان برنامه‌های این هفته هستند، گفت: در این ایام 7 جشنواره هنری در رشته‌های هنرهای نمایشی، صنایع دستی، شعر و داستان، رسانه‌های مكتوب و مجازی و هنرهای تجسمی در شهرستان‌های رستم، ارسنجان، جهرم، مرودشت، نی‌ریز و سپیدان برگزار می‌شوند.
رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد فارس با یادآوری اینكه شهرستان رستم میزبان جشنواره شعر بود، گفت: با توجه به اینكه استقبال گسترده‌ای از این جشنواره در رستم صورت گرفت لذا تلاش می‌كنیم تا در سال آینده بخش داستان هم به این جشنواره اضافه شده و جشنواره شعر و داستان را در شهرستان رستم برگزار كنیم.