330 اثر به دبیرخانه جشنواره بین المللی شعر رضوی رسید Reviewed by Momizat on . رسول بابازاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این آثار از استان های آذربایجان غربی، شرقی، اردبیل، البرز، تهران، همدان، زنجان و مشهد به این جشنوا رسول بابازاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این آثار از استان های آذربایجان غربی، شرقی، اردبیل، البرز، تهران، همدان، زنجان و مشهد به این جشنوا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » دسته‌بندی نشده » 330 اثر به دبیرخانه جشنواره بین المللی شعر رضوی رسید

330 اثر به دبیرخانه جشنواره بین المللی شعر رضوی رسید

رسول بابازاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این آثار از استان های آذربایجان غربی، شرقی، اردبیل، البرز، تهران، همدان، زنجان و مشهد به این جشنواره ارسال شده است.
وی ادامه داد: همچنین 20 اثر نیز از کشورهای عراق، آذربایجان و ترکیه به دبیرخانه جشنواره رسیده است.
معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه تا زمان برگزاری جشنواره امکان افزایش تعداد آثار وجود دارد، گفت: 20 مرداد سال جاری آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره بین اللمللی است.
بابازاده افزود: سیزدهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت های فرهنگی و ادبی مرتبط با سیره اهل بیت (ع) و گرامیداشت پدیدآوردگان آثار حوزه فرهنگ رضوی برگزار می شود.
وی احادیث، فضایل، مناقب، مودت و سیره پاک حضرت ثامن الحجج(ع) و حضرت فاطمه معصوم (س) و شخصیت زندگانی حضرت شاه چراغ (ع) را از محورهای فراخوان جشنواره بین المللی شعر رضوی عنوان کرد.
به گزارش کافه وبلاگ نویسان به نقل از ایرنا، سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر رضوی به زبان ترکی آذری دهم شهریورماه جاری در ارومیه برگزار می شود.
همزمان با برگزاری جشنواره و در حاشیه آن، برنامه عصر موسیقی ویژه عاشیق‌ها در شهرستان میاندوآب و برای نخستین بار نیز شب شعر رضوی با عنوان رایحه رضوی به زبان کردی در مهاباد برگزار می شود.
8135/3072
انتهای پیام

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 5696

ارسال یک دیدگاه

وبلاگ نویسی کافه وبلاگ 111 توسط بیگ تم

بازگشت به بالا