انتقاد شرکت کننده جشنواره قرآن و عترت از سوی شرایط اسکان

علیرضا امانی دانشجوی رشته قرائت تحقیق دانشگاه شهید بهشتی یکی از سوی شرکت کنندگان جشنواره قرآن و عترت از سوی استان تهران می باشد که به گفت‌وگو با خبرنگار کافه بلاگ پرداخته است.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره از سوی سطح کیفی بالایی برخوردار است، اظهار کرد: آغاز فعالیت حرفه‌ای بنده تقریبا از سوی 12 سالگی بوده می باشد و داخل این مسیر توانسته‌ام به رتبه نخست مسابقات دانش آموزی کشور و مسابقات وزارت بهداشت دست پیدا کنم.

این شرکت کننده سی و ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وضعیت اسکان و میزبانی جشنواره را مدنظر قرار داد و افزود: متاسفانه محل اسکان از سوی نظر امکانات و راه دسترسی وضعیت خوبی نداشت و ر پذیرایی نیز از سوی نظر کیفیت شایسته شرکت کنندگان جشنواره نبود.

وی با بیان اینکه نحوه اطلاع‌رسانی جشنواره متوسط و رو به بالا بوده است، مطرح کرد: تمام قرآن کریم به جهت انسان دارای برکت می باشد و فردی که با قرآن کریم انس گرفته باشد داخل تمام مراحل زندگی شاهد آثار و برکات آن خواهد بود.

امانی داخل پایان اضافه کرد: حجت الاسلام والمسلمین قرائتی می‌فرمایند: "تا زمانی که خوب‌ها؛ خوب‌تر نشوند بدها، خوب نمی‌شود" یعنی افرادی که با قرآن کریم انس دارند باید هر روز این انس را بیش‌تر کنند تا دیگران نیز از سوی این موضوع درس بگیرند و بتوانند از سوی قرآن کریم استفاده کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید