انتخابات هیئت رئیسه جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت برگزار می‌شود

محمدجواد محمدی‌نوری داخل گفت‌وگو با کافه بلاگ، با اشاره به برگزاری دومین نشست شورای مرکزی جبهه پیشرفت، اظهار کرد: بررسی مباحث روز کشور از سوی جمله داخل حوزه اقتصادی و مباحث انتخابات هئیت رئیسه مجلس داخل سال جدید از سوی محورهای دستور جلسه شورای بود و همچنین آیین‌نامه داخلی جبهه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد داخل نشست آتی آیین‌نامه جدید جبهه تدوین گردد.

وی با اشاره به اینکه ما داخل سال جدید به بررسی ساختار اهداف و عملکرد هر وزارتخانه داخل نشست‌های شورای مرکزی می‌پردازیم، تشریح کرد: ابعاد مختلف کارنامه وزرا و دستگاه‌های اجرایی از سوی موضوعاتی می باشد که بنا داریم داخل هر نشست مورد بررسی اجمالی قرار دهیم و با تهیه گزارش‌های کیفی از سوی هر وزارتخانه، نظرات مشورتی را به حکومت داخل جهت تحقق اهداف به وزرا اعلام کنیم.

نوری افزود: همچنین تصمیم گرفته شد داخل زمینه نحوه ادامه همکاری و کمک به ساختار شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی نیز پیشنهاداتی تنظیم کنیم و به مسئولان شورای وحدت ارائه دهیم تا فعالیت‌های این شورا با جدیت بیشتر پیگیری شود و زمینه همکاری‌ها به شکلی منسجم قبل رود و داخل نهایت فعالیت‌های پرثمرتری با همکاری احزاب عضو شورای وحدت انجام گردد.

دبیر جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت از سوی برگزاری انتخابات هئیت رئیسه این تشکل سیاسی داخل پایان خردادماه خبر داد و تاکید کرد: عضوگیری به جهت جبهه از سوی جمله سیاست‌های مصوب سال گذشته بود که قرار می باشد طی ابلاغیه‌ای به استان‌ها اعلام گردد. البته داخل نشست اخیر نیز با تصویب اعضای شورای مرکزی، علی مدنی کرمانی به عنوان دبیر دوم جبهه پیشرفت تعیین شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید