هوای خنک داخل اردبیل ماندگار است/افزایش دما از سوی اواسط هفته آینده

بر اساس اعلام هواشناسی استان اردبیل، با خروج سامانه بارشی از سوی عصر امروز هوای پاک و داخل عین حال خنک داخل استان اردبیل حاکم شده تا به دور از سوی گرد و غبار و شرایط گرمای شدیدی که داخل برخی از سوی استان‌ها وجود دارد، اهالی استان اردبیل هوای پاک و خنکی را داخل آخرین ماه بهار تجربه کنند.

بر همین اساس داخل 2 ماه گذشته میزان بارش‌ها نسبت به مدت مشابه داخل شهرهای مختلف استان اردبیل زیاد کردن یافته و دمای هوا نیز داخل اولین ساعات صبح به 2 تا سه درجه رسیده و حتی داخل برخی از سوی مناطق سردسیر استان اردبیل همچنان اهالی از سوی وسایل گرمایشی استفاده می‌کنند.

در حالی که داخل بسیاری از سوی استان‌های کشور گرما و گرد و غبار مردم را کلافه کرده، سامانه بارشی مستمر و هوای رطوبتی همراه با خنکای بهاری حال و هوای متفاوت به دامنه‌های سبلان داده تا مسافران و گردشگران نیز از سوی این شرایط جوی استفاده کرده و لذت ببرند.

بر اساس اعلام هواشناسی استان اردبیل با خروج سامانه بارشی از سوی فردا به تدریج پایداری دمای هوا رخ داده و داخل اواسط هفته آینده با زیاد کردن دمای هوا اردبیلی‌ها نیز بعد از سوی 2 ماه گرمای بهاری را تجربه خواهند کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید