آغاز فعالیت خیریه باران همدلی جهت مشاوره و درمان بیماران مبتلا به سرطان داخل لرستان

مریم خزایی داخل جمع هیئت امنا خیریه باران همدلی که داخل خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: خیریه باران همدلی که با رویکرد حمایت از سوی بیماران مبتلا به سرطان فعالیت خود را آغاز کرده و با ارائه خدمات مشاوره‌ تخصصی، درمانی و همچنین داخل صورت لزوم کمک به پذیرش اسکان و تغذیه رایگان بیماران به خارج از سوی استان کوشش خود را به جهت رضایت‌ مندی آنان و خانواده هایشان به کار بسته است.

وی با بیان اینکه طبق تفاهم نامه‌های صورت گرفته بسیاری از سوی خدمات انجام گرفته به صورت رایگان است، افزود: خیریه باران همدلی کوشش دارد مرکز درمانی بیماران سرطانی داخل خرم آباد را نیز ایجاد کند که داخل آن به دنبال حتی جذب توریسم درمانی نیز است.

مدیرعامل خیریه باران همدلی بیان کرد: همه اعضای هیئت مدیره، آینده نگری خوبی به جهت این مجموعه را داخل نظر گرفته اند و به دنبال کوشش می باشیم تا با استفاده از سوی همه ظرفیت‌ها به خوبی بتوانیم داخل مسیر خدمت به بیماران مبتلا به سرطان داخل لرستان قدم های خوبی برداشته گردد.

خزایی با اشاره به اینکه سنت همدلی باید رواج پیدا کند، اظهار کرد: تمام مراحل قانونی ثبت خیریه طی شده می باشد و پیگیری های جدی نیز به جهت تامین زیرساخت های مورد نیاز بیماران مبتلا به سرطان داخل استان آغاز شده و امیدواریم بتوانیم با مجموعه اقدامات بلند مدت و کوتاه مدت دریچه امیدبخشی به جهت مردم لرستان داخل این حوزه بگشایم.

وی به برنامه‌های بلندمدت خیریه باران همدلی داخل لرستان اشاره نمود و افزود: داخل صورت حمایت و همراهی دلسوزانه مسئولین استان می‌توانیم داخل حوزه زیرساختی با ظرفیتی که خیرین این موسسه دارند، قدم‌های مثبتی به جهت درمان بیماران داخل خود استان برداریم.

انتهای پیام