خرید مکمل‌های ویتامین پول هدر دادن است

بر اساس اطلاعات به دست امده توسط کافه بلاگ، خرید مولتی ویتامین ها به جهت اکثر افراد به نوعی هدر دادن پول می باشد و شواهد کمی نیز وجود دارد که این مکمل‌ها از سوی بروز بیماری های مزمن جلوگیریمی نماید.

متخصصان آمریکایی اظهار داشتند: مصرف این نوع از سوی مکمل ها به جهت افراد سالم بی معنی می باشد زیرا شواهد کافی از سوی اثربخشی آنها داخل کاهش خطر بیماری قلبی یا سرطان وجود ندارد.

صنعت پر رونق مکمل های دارویی شاهد آن می باشد که مردم انگلیس سالانه ۴۳۰ میلیون پوند به جهت خرید داروهای ویتامین یا مواد معدنی هزینه می کنند و تخمین زده می شود که هر روز ۲۰ میلیون نفر از سوی نوعی مکمل مصرف می کنند. همچنین بیش از سوی نیمی از سوی جمعیت ایالات متحده به طور منظم از سوی مکملها مصرف و سالانه ۱.۵ میلیارد دلار هزینه می کنند.

بسیاری از سوی کارشناسان بر اساس نتایج مطالعات محدود این ادعا را مطرح کرده اند که مکملهای دارویی خطر ابتلا به مشکلات قلبی و سرطان را کاهش می دهند اما بررسی ده ها مقاله تحقیقاتی نشان داد که هیچ مدرکی داخل حمایت از سوی این ادعاها وجود ندارد.

بر اساس اطلاعات به دست امده توسط روزنامه دیلی میل، با این حال، داخل این گزارش تاکید شده می باشد افرادی که کمبود ویتامین دارند می توانند از سوی مصرف مکمل های غذایی مانند کلسیم و ویتامین D که از سوی شکستگی استخوان و افتادن افراد مسن جلوگیری می کند، بهره‌مند شوند.