سرمربی تیم: با قدرت داخل رقابت‌های جهانی حاضر می‌شویم

رضا رستمی سرمربی تیم ملی سپک تاکرای ایران داخل حاشیه برگزاری این اردو داخل گفت و گو با کافه بلاگ، بااشاره به برپایی اردوی ملی پوشان داخل کرمانشاه، اظهارکرد: این اردو که از سوی 28 خرداد با حضور 9 ملی پوش آغاز شده تا 9 تیر ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه شش نفر از سوی ملی پوشان دعوت شده به اردو از سوی کرمانشاه هستند، افزود: محمد صفایی مجد، پدرام خداداده، مهرداد جعفری، سینا رضایی، مهدی قبادی و رسول تندر ملی پوشان دعوت شده از سوی کرمانشاه هستند.

سرمربی تیم ملی سپک تاکرا اضافه کرد: امیر خانی از سوی استان گیلان، مجیدغفاری و فرشاد کایکانی از سوی استان مرکزی دیگر ملی پوشان حاضر داخل این اردو هستند.

وی با بیان اینکه این اردو به منظور آماده سازی ملی پوشان به جهت حضور داخل مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی تایلند برگزار شده، افزود: اولین اردوی تیم ملی داخل اسفند ماه داخل شهرستان قصرشیرین برگزار شد و پس از سوی آن سه اردوی دیگر داخل آکادمی ملی المپیک داشتیم و اردوی کرمانشاه، پنجمین مرحله اردو است.

رستمی اضافه کرد: با توجه به اینکه مسابقات قهرمانی جهان از سوی 28 تیر ماه شروع می شود، بنابراین یک اردوی متصل به مسابقات خواهیم داشت که از سوی 14تیر آغاز می شود و تا روز اعزام ادامه خواهد داشت.

به خاطرنشان کرده این مسئول، از سوی سوی مسئولین ورزش کرمانشاه رایزنی هایی داخل حال انجام می باشد که میزبانی اردوی آخر هم به کرمانشاه داده گردد.

سرمربی تیم ملی سپک تاکرا داخل ادامه به میزبانی تایلند داخل رقابت های قهرمانی جهان اشاره نمود و تشریح کرد: کشورهایی همچون تایلند، مالزی، اندونزی و فیلیپین از سوی قدرت های اصلی سپک تاکرا داخل دنیا هستند که ما نیز با برنامه ریزی های انجام شده کوشش کردیم یک تیم خوب را به جهت رویارویی با این تیم ها آماده کنیم و جزو مدعیان قرار گرفتن روی سکو باشیم.

وی خاطرنشان کرد: تیم ملی سپک تاکرای ایران حدود یکسالی می باشد که داخل اردوها حضور دارد و حتی پس از سوی اینکه اعلام شد بازی های آسیایی هانگژو هم به تعویق افتاده، اردوهایمان را قطع نکردیم تا با قدرت زیادی داخل رقابت های جهانی حاضر شویم.

رستمی داخل پایان یادآورشد: از سوی آنجایی که حدود سه سالی می باشد به واسطه شیوع بیماری کرونا مسابقات جهانی برگزار نشده، قبل بینی می کنیم که تیم ها با قدرت زیادی ظاهر شوند و سطح رقابت ها بسیار بالاتر از سوی دوره های قبل باشد.

انتها یپیام