فرمانده کل ارتش: قوه قضائیه وظایف حساسی داخل گسترش عدالت و ایجاد امنیت داخل کشور دارد

بر اساس اطلاعات به دست امده توسط کافه بلاگ، به نقل از سوی ارتش، متن پیام تبریک امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارجمند حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای
ریاست محترم قوه قضائیه
سلام علیکم؛
هر ساله با فرارسیدن هفتم تیرماه، یاد و خاطره شهید آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از سوی یاران با وفایشان که جمعی از سوی بهترین، شایسته‌ترین و لایق‌ترین انسان‌ها و مدیران ایران اسلامی بودند، داخل خاطره‌ها زنده می‌شود. این شهدا نماد حقانیت، اقتدار و داخل عین حال مظلومیت انقلاب اسلامی و سندی آشکار از سوی کینه‌توزی و کوردلی دشمنان و هجمه تروریسم علیه نظام نوپای ایران اسلامی بودند.

قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از سوی ارکان جمهوری اسلامی ایران، وظایف حساس و مهمی داخل احقاق حقوق فردی و اجتماعی، گسترش عدل و عدالت و ایجاد امنیت داخل کشور دارد که همواره داخل راستای انجام مأموریت های خطیر خود، توفیقات متعدد داشته است.

اینجانب ضمن تقدیر از سوی اقدامات اثرگذار جنابعالی و گرامیداشت هفتم تیرماه، سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از سوی یاران باوفای ایشان، هفته قوه قضائیه را حضور آن ریاست محترم و همکاران پر کوشش و گرانقدرتان تبریک عرض می‌کنم و توفیق روز افزون حضرتعالی را تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از سوی درگاه احدیت خواستارم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی»

انتهای پیام