گلزار شهدای رباط کریم گلباران شد

بر اساس اطلاعات به دست امده توسط روز جمعه کافه بلاگ از سوی فرمانداری شهرستان رباط کریم، به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، فرماندار، مسئولان شهرستان و رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران با حضور داخل گلزار شهدای امام زاده عماد (ع)، مزارشهدای انقلاب و شهید امین سعیدی که داخل عملیات دستگیری و برخورد با افراد شرور و قاچاقچیان موادمخدر و سوداگران مرگ داخل تاریخ ۷ آذرماه ۱۴۰۰، داخل احمدآباد مستوفی با اصابت گلوله از سوی سوی قاچاقچیان به درجه رفیع شهادت نائل و به خیل شهدای مبارزه با سوداگران مرگ پیوسته بود را گلباران کردند.

فرماندار شهرستان رباط کریم داخل این مراسم با اشاره به اقتدار نیروی انتظامی داخل مبارزه با سودا گران تشریح کرد: سبزقامتان انتظامی داخل کشور به جهت امنیت و آسایش مردم هزاران شهید تقدیم جمهوری اسلامی نمودند و همه ما عظمت و امنیت کنونی کشوررا مدیون خون شهدای والامقام می باشیم.

امید احمدی افزود:باید فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروزی به ویژه جوانان انتقال یابد؛ زیرا شهدای انقلاب اسلامی با تقدیم جانشان از سوی هویت دینی و ملی ما دفاع نمودند و امروزه حفظ و ترویج مسیر فکری شهدا، مهمترین راه به جهت مقابله با تهاجم دشمنان است.

وی اظهار داشت: شهدای مبارزه با مواد مخدر وامنیت نه تنها داخل راه دفاع از سوی هموطنان خود بلکه داخل راه نجات بشریت از سوی شر این مواد افیونی ایثارگری و جانفشانی و خود حماسه ای خلق می کنند.

فرمانداررباط کریم اظهار امیدواری نمود؛ با انجام وظایف و تکالیف قانونی خود داخل راه خدمت به مردم داخل محضر شهدا شرمنده نشویم و با پیروی از سوی شهدا داخل کلیه امور موفق و سربلند شویم.

همچنین داخل حاشیه این گلباران از سوی پدر و مادر شهید امین سعیدی از سوی سوی فرماندار وامام جمعه شهرستان رباط کریم قدردانی شد.