۳ میلیون و ۶۷۴ هزار لیتر سوخت قاچاق داخل هرمزگان کشف شد

بر اساس اطلاعات به دست امده توسط خبرنگار کافه بلاگ، سردار غلامرضا جعفری پنجشنبه شب با اعلام این خبر به رسانه ها اظهار داشت: بهار امسال داخل راستای مقابله با پدیده قاچاق کالا و سوخت ماموران پلیس امنیت اقتصادی هرمزگان با همکاری سایر مأموران انتظامی استان ، طرح های پاکسازی نقاط و محلات آلوده را اجرا کردند.

وی ادامه داد: با اجرای این طرح ها و کوشش شبانه روزی پلیس ، یک هزارو ۱۵۳ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل و فعال داخل قاچاق سوخت داخل این مدت شناسایی و توقیف شدند.

سردار جعفری تصریح کرد: داخل همین مدت زمان سه میلیون و ۶۷۴ هزار لیتر سوخت از سوی قاچاقچیان و محل های دپو سوخت کشف و ضبط و تعداد ۸۸۴ نفر از سوی عوامل و عناصر قاچاق سوخت دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شده اند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به تاثیرهای سوء قاچاق کالا، سوخت و ارز بر اقتصاد و تولید ملی، تشریح کرد: نیروی انتظامی همه کوشش خود را به جهت مقابله با قاچاقچیان انجام می دهد و داخل این مسیر شهدای عزیزی نیز تقدیم کرده، اما به جهت مقابله ریشه ای با پدیده شوم قاچاق سوخت لازم می باشد دستگاه های مسئول با انجام به موقع و صحیح وظایف و مسئولیت های خود نقش بهتری ایفا نمایند.

سردار جعفری ضمن تقدیر و تشکر از سوی همکاری خوب مردم استان با نیروی انتظامی، از سوی آنها خواست تا داخل صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قاچاق مراتب را به جهت پیگیری داخل اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.