بیت‌کوین تا ۲ سال به بالاترین حد خود نمی‌رسد

بر اساس اطلاعات به دست امده توسط کافه بلاگ و به نقل از سوی کریپتوکارنسی، مدیرعامل بایننس، چانگ پنگ ژائو این مورد را بررسی کرده و نظرات خود را به اشتراک گذاشته می باشد. به خاطرنشان کرده وی، به این زودی‌ها نباید انتظار چنین بهبودی را داشت.

در گزارش اخیر، مدیرعامل بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان احساسات نسبتا نزولی به جهت بیت‌کوین داخل کوتاه‌مدت را به اشتراک گذاشته می باشد. دارایی دیجیتالی که داخل نوامبر سال گذشته به ۶۹ هزار دلار رسیده بود، هنوز نتوانسته تا آن نقطه بازیابی شود و ژائو توضیح داده می باشد که چنین بازیابی به این زودی‌ها رخ نمی‌دهد.

موسس صرافی بایننس تشریح کرد: پس از سوی افت بسیار زیاد بیت‌کوین از سوی بالاترین رکورد خود، مدتی طول می‌کشد تا بازار دوباره شاهد چنین قیمت‌هایی باشد.

چانگ پنگ ژائو اظهار کرد: من فکر می‌کنم با توجه به این کاهش قیمت، از سوی بالاترین سطح تاریخی ۶۸ هزار دلار تا ۲۰ هزار دلار کنونی، احتمالا مدتی طول می‌کشد تا دوباره بازگردیم و این مدت زمان چند ماه یا چند سال آینده خواهد بود.

بنیان‌گذار صرافی بایننس افزود: با این حال، با توجه به اینکه قیمت امروز چهار سال قبل بسیار مورد استقبال قرار می‌گرفت، همه چیز بد نخواهد بود. مثال آن زمانی می باشد که بیت‌کوین داخل چرخه گذشته به اوج خود و تقریبا به ۲۰ هزار دلار رسیده بود. سرمایه‌گذاران از سوی این قیمت خوشحال بودند قبل از سوی اینکه بازار دوباره به سمت بازار نزولی حرکت کند. ما فکر می‌کنیم ۲۰ هزار دلار امروز بسیار کم می باشد اما می‌دانید، اگر داخل سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ به طرفداران بیت‌کوین خاطرنشان کرده می‌شد، داخل سال ۲۰۲۲ بیت‌کوین ۲۰ هزار دلار خواهد بود، بسیار خوشحال می‌شدند. داخل سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹، بیت‌کوین ۳۰۰۰ دلار تا ۶۰۰۰ دلار بود.

ارزش بیت‌کوین اخیرا داخل حال زیاد کردن بوده می باشد. پس از سوی رسیدن به ۱۷هزار و ۶۰۰ دلار، قیمت فعلی مهلت مورد نیاز را به جهت سرمایه‌گذاران فراهم کرده می باشد. با این حال، همان‌طور که بازار داخل حال متعادل شدن است، شاخص‌های نزولی بیشتری داخل حال ظهور هستند.

اعتماد به بیت‌کوین داخل چند هفته گذشته کاهش یافته زیرا احساسات سرمایه‌گذاران ضربه بزرگی خورده می باشد. به‌علاوه، بیت‌کوین هفته‌ای دیگر داخل وضعیت قرمز بسته شد و تعداد بسته‌های قرمز رنگ بیشتری را داخل سال نسبت به بسته‌های سبز نشان داد. به این ترتیب، به خرس‌ها تسلط قوی‌تری ‌بر بازار، به ویژه داخل کوتاه‌مدت داده می باشد. ‌

فروش کنونی که بازار را تکان می‌دهد همچنان موقعیت بیت‌کوین را داخل بالای ۲۰ هزار دلار تهدید می نماید. به این ترتیب، هنگام کوشش به جهت شکستن نقطه مقاومت ۲۱ هزار و ۲۱۷۶ دلار ناموفق بوده می باشد. با این حال، حمایت داخل سطح ۲۰ هزار و ۹۰ دلار وجود دارد که نشان می‌دهد گاوها قصد ندارند بدون مبارزه پایین بیایند.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی داخل حال حاضر ۹۴۹.۶۲ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۱۶ درصد بیشتر شده می باشد. داخل حال حاضر ۴۲.۵۴ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی داخل اختیار بیت‌کوین بوده که داخل یک روز ۰.۴۸ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال داخل ۲۴ ساعت گذشته ۶۴.۵۲ میلیارد دلار می باشد که ۴.۳۶ درصد زیاد کردن داشته می باشد. حجم کل داخل امور مالی غیر متمرکز داخل حال حاضر ۶.۹۷ میلیارد دلار می باشد که ۱۰.۸۰ درصد از سوی کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال می باشد. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۵۶.۷۸ میلیارد دلار می باشد که ۸۸.۰۰ درصد از سوی کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

به روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۷:۴۰ صبح به وقت شرقی)

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از سوی نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۲۱ هزار و ۲۰۲.۹۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۴ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۵۷ درصد افزایش

۲- اتریوم

قیمت: هزار و ۲۱۰.۰۴ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۸۶ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۹۷ درصد افزایش

۳- بایننس کوین

قیمت: ۲۳۶.۶۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۶۶ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۴۹ درصد افزایش

۴- تتر

قیمت: ۰.۹۹۹۴ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۴ درصد افزایش

۵- سولانا

قیمت: ۴۱.۰۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۹۰ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳۶.۲۷ درصد افزایش

۶- کاردانو

قیمت: ۰.۴۹۷۱ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۴ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۵۱ درصد افزایش

۷- ریپل

قیمت: ۰.۳۶۷۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۹ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۱۴.۷۹ درصد افزایش

۸- پولکا دوت

قیمت: ۸.۱۱ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۵ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۲.۶۹ درصد افزایش

۹ – یو اس دی کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش

۱۰- دوج کوین

قیمت: ۰.۰۶۶۶۳ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۵۹ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۸.۱۳ درصد افزایش

انتهای پیام