ریجکت سرمربی تیم ملی و رییس فدراسیون کاراته داخل سفارت آمریکا!

بر اساس اطلاعات به دست امده توسط کافه بلاگ، اعضای تیم های ملی کاراته ایران جهت دریافت روادید سفر به بازی های جهانی داخل بیرمنگام آمریکا، چندی قبل به سفارت آمریکا داخل ارمنستان رفتند.
سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته، سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته به همراه ذبیح الله پورشیب داخل وزن ۸۴- ، سجاد گنج زاده ۸۴+، بهمن عسگری ۷۵- ، حمیده عباسعلی ۶۸+ و سارا بهمنیار داخل وزن ۵۵- کیلوگرم، به عنوان نمایندگان کاراته ایران داخل بازی های جهانی آمریکا، به جهت دریافت روادید عازم ارمنستان شدند. اما سفارت آمریکا داخل ارمنستان پس از سوی مشاهده کارت پایان خدمت سربازی سرمربی تیم ملی، حتی از سوی دریافت مدارک سید شهرام هروی خودداری کرد و به وی اعلام نمودند نمی‌توانیم به جهت شما کاری انجام دهیم!

همچنین سفارت آمریکا از سوی دریافت مدارک سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته نیز خودداری کرد تا او نیز موفق به ارائه مدارک جهت دریافت ویزا نشود.

پس از سوی این اتفاق، فدراسیون کاراته مراتب اعتراض خود را به فدراسیون جهانی کاراته و مسئول برگزاری بازی های جهانی اعلام کرد اما تاکنون هیچ پاسخی دریافت نکرده تا اعزام تیم به آمریکا داخل فاصله ۱۳ روز تا این بازی ها به اما و اگر کشیده گردد.

البته ویزای ورزشکاران ایران نیز هنوز صادر نشده و با این شرایط مشخص نیست تیم های ملی عازم آمریکا خواهند شد یا خیر؟

مسابقات ورلد گیمز یا بازی‌های جهانی کاراته ۲۰۲۲، ۱۷ و ۱۸ تیرماه داخل بیرمنگام آمریکا برگزار می‌شود.

چند ماه قبل نیز آمریکا از سوی صدور ویزا به جهت علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی و برخی دیگر از سوی اعضای تیم ملی کشتی آزاد به جهت سفر به این کشور جهت برگزاری دیدار دوستانه خودداری نمود؛ اقدامی که داخل نهایت باعث اعتراض فدراسیون کشتی و لغو این سفر شد.

انتهای پیام