«ماجرای شهید بهشتی» داخل شبکه سه

بر اساس اطلاعات به دست امده توسط کافه بلاگ به نقل از سوی روابط عمومی برنامه، این ویژه برنامه پنج قسمتی که از سوی امروز شنبه (چهارم تیرماه) روی آنتن می‌رود، شامل بخش‌های مختلفی از سوی جمله سرمقاله، گفتگو با مهمان و سخنان منتخب شهید بهشتی می باشد. این سخنان متناسب با موضوع هر برنامه گزینش شده می باشد.

شهید بهشتی و مسئله سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی، شهید بهشتی و مسئله ولایت‌فقیه، شهید بهشتی و مسئله بنی‌صدر، شهید بهشتی و مسئله تشکیلات و شهید بهشتی و مسئله اقتصاد اسلامی موضوعاتی می باشد که داخل ماجرای بهشتی با حضور مهمان‌هایی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

محمدمهدی اسلامی، پژوهشگر تاریخ و روزنامه‌نگار، عضور شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و مؤلف کتاب‌ اندیشۀ ماندگار و نیز تألیف مشترک کتاب پرونده مسکوت، جواد منصوری؛ نخستین فرمانده سپاه پاسداران با حکم شهید بهشتی و از سوی اعضای شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی از سوی جمله مهمانان این برنامه هستند.

عطاءالله بیگدلی محقق و پژوهشگر علوم‌انسانی و استاد دانشگاه داخل رشتهٔ حقوق اجرای این برنامه را بر عهده دارد. او قبل از سوی این به‌عنوان مجری داخل برنامه‌های دیگری چون «مصیر» حضور داشته است.

«ماجرای بهشتی» به تهیه‌کنندگی مرتضی روحانی و سردبیری محبوبه رحمتی محصول مشترک مؤسسه فرهنگی هنری سرچشمه نور انقلاب اسلامی و شبکه سوم سیما می باشد که از سوی شنبه (چهارم تیرماه) تا چهارشنبه (هشتم تیرماه) هرروز ساعت ۱۶ و ۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه از سوی شبکه سه سیما پخش می گردد.

انتهای پیام