دست و پا زدن رژیم صهیونیستی به جهت توقف حملات تلافی جویانه مقاومت

بر اساس اطلاعات به دست امده توسط کافه بلاگ از سوی شبکه خبری "المیادین"، عطایا خاطرنشان کرده است: اشغالگران صهیونیست کوشش دارند تا یک میانجی گر بین المللی را به جهت توقف پاسخ مقاومت وارد صحنه کنند.

این سخنان همزمان با آن رخ می‌دهد که وزارت امورخارجه مصر اعلام کرد که تماس‌های فشرده‌ای به صورت شبانه روزی با هدف کنترل شرایط داخل غزه و کوشش به جهت آتش بس جریان دارد.

در راستای این اقدام، رسانه‌های عربی از سوی سفر یک هیأت امنیتی مصری به جهت آرام شدن شرایط غزه به این باریکه و سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت نیز از سوی تماس‌های گسترده مصر با گروه‌های فلسطینی داخل غزه به جهت آرام‌سازی اوضاع و جلوگیری از سوی تشدید تنش خبر داد.

رد پاسخ جنبش جهاد اسلامی به جهت آتش بس داخل غزه پس از سوی آن رخ می دهد که نیروهای مقاومت مناطق مختلف رژیم صهیونیستی را موشک باران کردند.

گردان‌های القدس اعلام کرد که داخل مرحله نخست پاسخ به ترور مقام ارشد این گردان، مناطق اسرائیل را با ۱۰۰ موشک هدف قرار داده است.

این حمله داخل پاسخ به آن رخ می دهد که ارتش رژیم صهیونیستی روز جمعه چند منطقه نوار غزه را هدف حملات هوایی خود قرار داد که داخل جریان آن تاکنون دست‌کم ۱۰ فلسطینی از سوی جمله یک کودک پنج ساله شهید و ۵۵ نفر دیگر زخمی شدند.