دومین فصل‌واره فرهنگی و هنری ایثار فراخوان داد

بر اساس اطلاعات به دست امده توسط کافه بلاگ از سوی ایثار شهرستان ها، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های تهران با اعلام این فراخوان اعلام کرد که دومین فصل واره فرهنگی و هنری ایثار ضمن ارج نهادن به تلاش‌های شایسته هنرمندان و نویسندگان و با هدف توسعه و تعمیق فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت، منتشر شده می باشد .

"عبدالله مرتضوی" ، از سوی خانواده فرهنگ و هنر دعوت کرد به جهت شرکت داخل این فصل‌واره آثار خود را با توجه به موضوعات تعیین شده به دبیرخانه ارسال کنند.
دومین فصل‌واره فرهنگی و هنری «ایثار» که از سوی ۲۷ مهر لغایت ۴ آبان سال جاری برگزار می‌شود، دارای بخش‌های سرود، نماهنگ، تئاتر خیابانی و صحنه‌ای، قصه‌گویی، موشن‌گرافی، کمیک‌موشن، انیمیشن، طراحی پوستر و عکس است.

«ایثار و ایثارگری داخل طول تاریخ ایران»، «شهدا و جانبازان و آزادگان دفاع مقدس»، «شهدای مدافع حرم، مدافع امنیت و …»، «ایثار و شهادت داخل فرهنگ عاشورایی و رضوی»، «ایثار روستاییان و عشایر کشور»، «ایثار کادر درمان، آتش‌نشان‌ها»، «ایثار داخل قرآن کریم»، «شهدای مسجد» و «ایثار اجتماعی» موضوعات این دوره از سوی فصل‌واره اعلام شده می باشد .

مهلت ارسال آثار متقاضیان شرکت داخل دومین فصل‌واره فرهنگی و هنری «ایثار» تا ۱۵ شهریور است.
فراخوان این دوره از سوی فصل‌واره را اینجا ببینید.