واکنش گروه‌های مقاومت عراق به حمله سبعانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه

بر اساس اطلاعات به دست امده توسط کافه بلاگ از سوی رسانه‌های عراقی، هادی العامری دبیرکل سازمان بدر داخل واکنش به حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه گفت که جنایت دشمن صهیونیستی را داخل میانه سکوت عادی سازان روابط با تل آویو صورت می‌گیرد.

در بیانیه دبیرکل سازمان بدر حملات بزدلانه دشمن صهیونیستی علیه مردم مجاهد و مقاوم فلسطین داخل نوار غزه محکوم گردیده است.

وی همچنین ترور تیسیر الجعبری مقام ارشد گردان‌های قدس و جمعی از سوی شهدای دیگر را نیز به مردم و نیروهای مقاومت فلسطین تسلیت گفت.

العامری خاطرنشان کرد: دشمن صهیونیستی داخل میانه سکوت و تحقیر عادی‌سازان ذلیل روابط با رژیم صهیونیستی داخل منطقه و همدستی کشورهای حامی این رژیم موقت به جنایات خود ادامه می دهد.

عصائب اهل الحق

این گروه مقاومت عراقی داخل بیانیه‌ای اعلام کرد: بر همبستگی ابدی خود با ملت فلسطین و مقاومت شجاعانه مردم به جهت خنثی کردن نیرنگ صهیونیست‌های متجاوز تأکید می کنیم.

عصائب اهل الحق از سوی حکومت عراق و نیروهای ملی و مردمی این کشور خواست که از سوی پایداری و استقامت مردم فلسطین حمایت و پشتیبانی کنند.

گردان‌های حزب الله عراق

این گروه عراقی نیز اعلام کرد که از سوی اقدام رژیم صهیونیستی به جهت ترور برادران فلسطینی خود شگفت زده نشده، بلکه از سوی سکوت کشورهای عربی شگفت زده‌ایم.

حزب الله عراق ادامه تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی علیه ملت مقاوم فلسطین را نتیجه پذیرش عادی سازی روابط با صهیونیست‌ها دانسته است.

این گروه مقاومت عراقی اعلام کرد: ترور و بمباران منازل مسکونی توسط دشمن رویکرد جنایتکارانه این رژیم را نشان می‌دهد.

جنبش نجبای عراق

اکرم الکعبی دبیرکل جنبش نجبای عراق داخل این باره اعلام کرد که گروه‌های مقاومت فلسطین با پاسخ به رژیم صهیونیستی، تل آویو را شوکه کردند.

الکعبی همچنین تصریح کرد: گروه‌های مقاومت فلسطین با اتحاد و یکپارچگی داخل پاسخ به تجاوزگری رژیم صهیونیستی، این رژیم را شوکه کرده‌اند.

تیپ آزادگان عراق (لواء احرار العراق)

این گروه عراقی نیز عراق کرد مراکز اشغالگران صهیونیست و مقر آنان داخل شمال عراق، اهداف قانونی و مشروع به جهت حمله خواهد بود.

محکومیت نیروهای مقاومت عراق پس از سوی آن رخ می دهد که ارتش رژیم صهیونیستی روز جمعه چند منطقه نوار غزه را هدف حملات هوایی خود قرار داد که داخل جریان آن تاکنون دست‌کم ۱۰ فلسطینی از سوی جمله یک کودک پنج ساله شهید و ۵۵ نفر دیگر زخمی شده