چرا پسرها دوست دارند با دختران بزرگتر وارد رابطه بشوند؟

بر اساس اطلاعات به دست امده توسط سلام نو،امروزه شاهد ازدواج های زنان بزرگتر با مردان مردان کوچکتر از سوی خود می باشیم که داخل میان بسیاری از سوی سلبریتی ها نیز رایج شده می باشد. مزایا و معایب این نوع ازدواج چیست؟
کافیست یک نگاه کوچکی به سلبریتی ها داخل شبکه های اجتماعی بیندازید تا متوجه بشوید تعداد قابل توجهی از سوی آن‌ها با زن‌هایی ازدواج کرده‌اند که از سوی خودشان بزرگ‌تر بوده‌اند. داخل این مطلب از سوی مجله دلتا به بررسی ازدواج با دختر بزرگ تر از سوی مرد می‌پردازیم.
چرا ازدواج با دختر بزرگ تر به جهت مردان جذاب شده می باشد؟
بر اساس تحقیقات انجام شده داخل زمینه ازدواج بهترین سن ازدواج این می باشد که زن و شوهر با یکدیگر هم سن باشند. ولی به واسطه دلایلی که داخل ادامه ذکر می کنیم مردان داخل سال های اخیر به ازدواج با دختر بزرگ‌تر از سوی خود متمایل شده‌اند.
بلوغ داخل رابطه از سوی محاسن ازدواج با دختر بزرگ تر از سوی مرد
طبیعی می باشد که سن بیشتر باعث می‌شود تجربه یک شخص هم داخل زندگی بیشتر باشد. به‌طور مثال ازدواج با دختر ۴ سال بزرگ‌تر به شما این تضمین را می‌دهد که دیگر نیازی نیست بر سر مسائل کوچک یا قبل پا افتاده با یکدیگر جروبحث کنید. ازدواج با دختر بزرگ‌تر احتمال خیانت را داخل زندگی شما کاهش می‌دهد و می‌توانید بر روی مسائل مهم‌تر زندگی خود تمرکز کنید.
مادر بهتری بودن
برخلاف تصور بسیاری از سوی افراد، مادر بودن بسیار سخت و استرس زا می باشد. به‌طوری که برخی از سوی روانشناسان از سوی آن به‌عنوان یک شغل تمام وقت بدون حقوق یاد می‌کنند. خانم‌های بزرگ‌تر رشد شخصیتی‌شان کامل شده می باشد و آمادگی این را دارند تا مسئولیت‌های بیشتری را بپذیرند. ازدواج با دختر ۸ سال بزرگ‌تر می‌تواند داشتن یک مادر خوب را به جهت فرزندان شما گارانتی کند. او اهمیت مادر بودن را درک می‌کند و سعی می‌کند که بیشتر وقتش را صرف فرزندانش بکند.
طبیعی می باشد که شخصی که سن بیشتری دارد داخل مسیر شغلی‌اش نیز جلوتر می باشد. وقتی که دختر داخل جایگاه شغلی خودش به جهت مدت طولانی مانده باشد می‌توانید بر روی درآمد او حساب باز کنید و از سوی آن به جهت پیشرفت زندگی استفاده کنید. حتی ممکن می باشد او بتواند به جهت شما هم موقعیت شغلی بهتری را ایجاد کند. فرضا اگر شما ۲۲ سال سن داشته باشید ازدواج با دختری که ۳ سال بزرگتر می باشد می‌تواند به شما این اطمینان را بدهد که از سوی لحاظ مسائل مالی به مشکل برنخواهی خورد.
سازگاری جسمانی
زن‌ها به طور معمول حدود ۵ سال بیشتر از سوی مردان عمر می‌کنند. این یک فکت علمی می باشد. تحقیقات نشان داده می باشد که این یک موضوع بیولوژیکی می باشد و ربطی به سبک زندگی ندارد. بنابراین به‌طور میانگین ازدواج با دختری که ۵ سال بزرگ‌تر می باشد به این معنی می باشد که شما با شخصی که از سوی لحاظ بیولوژیکی هم سن شما می باشد ازدواج می‌کنید. به جهت اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب با چشم چرانی مردان چگونه برخورد نماییم؟ سر بزنید.
ازدواج با دختر بزرگتر چه مشکلاتی دارد؟
درست می باشد که ازدواج با زن بزرگتر مزایای قابل توجهی دارد ولی باید بدانید داخل کنار این مزایا مشکلاتی نیز وجود دارند که شما باید قبل از سوی انتخاب از سوی آن ها آگاه باشید. داخل ادامه تعدادی از سوی این مشکلات آورده گردیده است
پذیرفته نبودن از سوی نظر جامعه
مردم داخل مورد من چی فکر می کنند؟ این جمله‌ای می باشد که اگر تصمیم به ازدواج با دختر بزرگ‌تر از سوی خود دارید داخل ذهن شما مدام تکرار خواهد گشت. همانطور که داخل ابتدا گفتیم از سوی نظر جامعه ازدواج پسری با دختر بزرگ‌تر از سوی خودش چیز رایجی نیست و وقتی این موضوع قبل می‌آید حرف‌هایی داخل مورد دختر و پسر زده می‌شود.
مشکل باروری از سوی معایب ازدواج با دختر بزرگ تر از سوی مرد
این یک باور غلط می باشد که زن‌های بالای ۳۰ سال به جهت باردار شدن مشکلات زیادی دارند و فرزندان ضعیفی به دنیا می‌آورند. به لطف پیشرفت علم امروزه راه‌های مراقبتی بسیاری به جهت زنان وجود دارد. به‌طوری که زنان داخل بین ۳۰ تا ۴۰ سالگی تنها مراقبت بیشتری از سوی دختران جوان‌تر به جهت باردار شدن نیاز دارند. پس اگر تا به امروز مشکل شما به جهت ازدواج با زن بزرگ‌تر ترس از سوی بچه دار شدن بوده می باشد حال می‌توانید با خیال راحت این موضوع را نادیده بگیرید.

تکامل جنسیتی
آلفرد کینزی یکی از سوی روانشناسان معروف آمریکایی داخل کتاب خود می‌نویسد که اوج هیجانات جنسی یک مرد داخل ۱۸ سالگی می باشد. داخل حالی که این اتفاق به جهت خانم‌ها داخل حدود ۳۱-۳۲ سالگی اتفاق می‌افتد. همین اتفاق کافی می باشد که ازدواج با دختر ۱۰ سال بزرگ‌تر به جهت یک مرد اتفاق بیفتد.