اجرای ۳۰ طرح در پایانه‌های پایتخت

به گزارش روز یکشنبه سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه های مسافری شهر تهران، مهدی وحدت کار اظهار داشت: این طرح‌ها در راستای توجه به اقتصاد مقاومتی و بیانات مقام معظم رهبری، برنامه ریزی و تدوین شده است که کمک شایانی به توسعه اقتصادی کشور می کند.
وی با اشاره به تعدادی از طرح‌های مهم افزود: طرح بندر خشک، احداث چهار هاب لجستیک و توزیع و تجمیع مویرگی بار از جمله طرح‌هایی هستند که به شدت به اقتصاد کشور کمک و بخش قابل توجهی از اقتصاد را به خود وابسته می‌کند. این طرح ها در توسعه کسب و کارها نیز بسیار موثر است و ارتباط و وابستگی تنگاتنگی با انواع بخش‌های تجاری دارد.

وحدت کار با بیان اینکه به زودی سرویس‌های لجستیک راه‌اندازی خواهد شد، خاطرنشان کرد: اعتبار غالب این طرح ها از محل سرمایه‌گذاری است. با توجه به اینکه فرآیند مردمی‌سازی امور، جزو برنامه‌ها و دستور شهردار تهران بوده، به سمت جذب سرمایه‌گذار رفتیم، بنابراین ۸۰ درصد طرح‌ها، مدل سرمایه‌پذیری دارند و صاحبان کسب و کار در زمینه‌های مختلف از جمله صنایع و حمل و نقل و دیگر بخش‌ها وارد عمل می‌شوند.
راه‌اندازی سامانه کنترل و مدیریت ناوگان سنگین شهر تهران

وی از آغاز تعدادی از این طرح‌ها خبر داد: سامانه AVLS کنترل و مدیریت ناوگان سنگین شهر تهران راه‌اندازی شده که این سامانه چند گام دارد و در مرحله اول برای میکسرهای بتن اجرایی شده است؛ به گونه‌ای که در گذشته هیچ اطلاعاتی در این زمینه نداشتیم ولی در حال حاضر میکسرها قابل مدیریت هستند.

وی با بیان اینکه سرعت میزان بار، سامانه توزین، باربرگ و مواردی از این قبیل در اختیار پلیس نیز قرار دارد، یادآور شد: گام بعدی این سامانه، مدیریت نخاله‌برها، حمل آسفالت و وسایل نقلیه پخش هستند؛ در مجموع در سامانه AVLS از ناوگان‌های بزرگ آغاز می‌کنیم تا به دیگر بخش‌ها برسیم

دیدگاهتان را بنویسید