استاندار مرکزی: توسعه ساوه در گرو مشارکت بخش دولتی و خصوصی است

به گزارش ایرنا، «فرزاد مخلص الائمه» عصر یکشنبه در جریان افتتاح پروژه‌های هفته دولت ساوه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهرستان ساوه قطب دوم اقتصادی و صنعتی استان مرکزی است و دارای ظرفیت های متنوع و بالای اقتصادی و صنعتی با سهم بالا در تولید انواع کالاهاست.

وی با بیان اینکه ساوه کانون صنایع غیرنفتی کشور است، تصریح کرد: در سایه همدلی بین بخش دولتی و حضور موثر بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران مسیر توسعه این شهرستان با شتاب طی می شود.

استاندار مرکزی با بیان اینکه همزمان با هفته دولت ۸۹ پروژه عمرانی و اقتصادی در این شهرستان تقدیم مردم شهرستان ساوه می شود، گفت: برای افتتاح این تعداد پروژه بالغ بر هزار میلیارد تومان اعتبار توسط بخش دولتی و خصوصی سرمایه گذاری شده است.

وی به فعالیت های مشارکتی با حضور خیرین اشاره کرد و افزود: در حوزه عمران روستایی و اقدامات زیربنایی کارهای متعددی در حال اجراست، در پروژه های اقتصادی که ۹ پروژه را شامل می شود برای حدود ۱۵۰۰ نفر اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شده است.

مخلص الائمه بیان کرد: پروژه های اجرایی متعددی که در دست اجرا بوده باید هر چه سریعتر تکمیل شود تا شاهد یک تحول در روند پایان یافتن پروژه های نیمه تمام استان و شهرستان در آینده نزدیک باشیم.

استاندار مرکزی افزود: افتتاح نخستین واحد تولید کننده اسپری های تنفسی در ایران در ساوه و خط تولید گوشی تلفن همراه با برند ویژه و نیز واحد تولید پتروشیمیایی که مواد اولیه صنایع پایین دستی مواد پتروشیمیایی را تولید می کنند از جمله طرح های اقتصادی هفته دولت در ساوه بود.

وی افزود: در حوزه عمرانی نیز طرح های در روستاها نظیر اصلاح شبکه برق و برخی دسترسی ها در حوزه راه و شهرسازی در حال بهره برداری است تا مردم این شهرستان بتوانند از خدمات آن بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید