افتتاح طرح های عمرانی سرایان با حضور استاندار خراسان جنوبی

به گزارش خبرنگار ایرنا، سالن ورزشی بانوان آیسک شهرستان سرایان با هزینه‌کرد ۷۰ میلیارد ریال در پنجمین روز از هفته دولت با حضور استاندار خراسان جنوبی به بهره برداری رسید. عملیات اجرایی این سالن ورزشی در سال ۱۳۹۱ آغاز شده و بعد از تکمیل و تجهیز آن با تامین اعتبار از محل منابع ملی، امروز افتتاح شد.

این پروژه با حضور نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران استان افتتاح شد.

نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی در این آیین گفت: امروز در گوشه گوشه استان و شهرستان‌ها کارگاه عمرانی شکل گرفته و شاهد افتتاح پروژه‌ها در روستاها و شهرها هستیم.

حجت‌الاسلام مجید نصیرایی افزود: امروز آنچه برای تحول لازم است فراهم شده لذا باید با انسجام، همکاری، تعامل، صبر و حوصله این حرکت رو به جلو قوی‌تر و سریعتر شود، در عین حال مراقبت و مواظبت نیز لازم است.

وی بیان کرد: مردم ما با این همه سختی‌ها و مشکلات پای نظام جمهوری اسلامی و انقلاب ایستاده‌اند لذا از مسئولان نیز توقع دارند.

نماینده مجلس اظهار داشت: در دولت مردمی سیزدهم بهترین فرصت برای رشد و تحول فراهم شده که باید از این فرصت که با نگاه عدالت‌محور آیت‌الله رئیسی به ویژه با توجه به مناطق کمتر توسعه یافته ایجاد شده است نهایت استفاده را ببریم.

امام جمعه سرایان هم با بیان اینکه دولت سیزدهم در یکسال گذشته خوب درخشید، گفت: امروز روابط گسترده‌ای با کشورهای خارجی داریم که مردم تاثیر آن را در آینده خواهند دید.

حجت‌الاسلام مرتضائی‌نیا با اشاره به مردمی بودن دولت سیزدهم اظهار داشت: دولت سیزدهم در هر شرایطی در بین مردم حاضر می‌شود همچنین استاندار خراسان جنوبی در طول این مدت بارها به شهرستان سفر کرده است که قابل قدردانی است.

وی بیان کرد: بحث راه مهمترین مطالبه مردم شهرستان سرایان بود، که اقداماتی در دستور کار قرار گرفته و تبدیل به کلکسیون شده است.

امروز با حضور استاندار خراسان جنوبی پنج طرح عمرانی در شهرستان سرایان به بهره‌برداری رسید.

سالن ورزشی چند منظوره، افتتاح گازرسانی به ترمینال ضبط پسته به نمایندگی از ۲۱ طرح شرکت گاز، بهره‌برداری از طرح طعم دهی و بسته بندی مواد غذایی، افتتاح مرغداری ۷۰ هزار قطعه‌ای و بهره‌برداری از ۱۲ کیلومتر بهسازی و روکش حفاظتی اسلاریسی و چیپ سیل آسفالت از جمله طرح‌هایی بود که در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

استاندار خراسان جنوبی در پنجمین روز هفته دولت به همراه معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های هفته دولت به شهرستان بشرویه و سپس سرایان سفر کرد.

خراسان جنوبی ۱۱ شهرستان دارد و شهر آیسک از توابع شهرستان سرایان در فاصله ۲۲ کیلومتری جنوب شرقی شهر فردوس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید