خسروی‌وفا: من نماینده تمام فدراسیون‌ها هستم/سیاست‌های صالحی امیری را ادامه می‌دهم

به گزارش ایرنا؛ «محمود خسروی‌وفا» عصر یکشنبه بعد از انتخابش به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک گفت: حضور حیدر فرمان در این جلسه را به فال نیک می‌گیرم. رقابت نزدیک و صمیمانه و در فضای دموکراسی برگزار شد.

وی افزود: نه به خاطر انتخابم بلکه به خاطر انتخاباتی خوبی که برگزار شد خوشحالم. من در این چند ساله دیدم همه منصفانه کار کردند. از سجادی به خاطر صبوری که به خرج داد تشکر می‌کنم. از هیات اجرای که مقابل انتقادها تحمل کردند و شخصیت‌هایشان به خاطر اشکالات اساسنامه آسیب دید، تشکر می‌کنم.

رئیس جدید کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: مسیر صالحی‌امیری را ادامه می‌دهم و درس‌های زیادی از او گرفتم. در اموری که می‌تواند نتیجه ورزش را به کیفیت بالاتری سوق دهد، دعوت به همکاری می‌کنم. نمی‌توانیم صالحی‌ امیری را به عنوان یک شخصیت فرهنگی نادیده بگیریم و سعی می‌کنیم همواره در کنار ما حضور داشته باشد.

خسروی‌وفا تصریح کرد: سعی می‌کنم فضای آرامی ایجاد کنیم و با تمام فدراسیون‌ها در تعامل باشیم و با هیچ فدراسیونی تقابل نخواهم داشت، هدف ما تعامل با وزارت ورزش و فدراسیون‌هاست. سیاست‌های صالحی امیری را ادامه می‌دهم.

وی تاکید کرد: از ساعی و دبیر به عنوان دو عضو المپیکی تشکر ویژه می‌کنم چون حضورشان برای من بسیار مهم بود. از میراسماعیلی هم متشکرم. حیدر فرمان شاهد فضای دموکراسی حاکم بر انتخابات بود. هدفمند پیش‌ می‌رویم.

خسروی‌وفا گفت: امیدوارم ظرفیت‌های ویژه‌ای برای حضور خانم‌ها ایجاد شود و امیدوارم هیئت اجرایی و مجمع برای افزایش ظرفیت حضور خانم‌ها کمک کند.
در ادامه مهین فرهادی‌زاد پیشنهاد داد صالحی‌امیری به عنوان عضو افتخاری در کنار مجمع حضور داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید