سالن های چند منظوره مدیریت بحران در کهگیلویه و بویراحمد ۲ برابر شد

علی شهابی نسب روز یکشنبه در حاشیه آیین کلنگ زنی سالن چند منظوره مدیریت بحران شهرستان باشت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عملیات اجرایی ۶ طرح سالن چند منظوره مدیریت بحران در سال گذشته در این استان آغاز شده است.

وی تصریح کرد: هم اکنون عملیات اجرایی این طرح ها در شهرستان ها گچساران، سی سخت، کهگیلویه و بهمئی با پیشرفت چشمگیری در دست اجراست .

شهابی نسب بیان کرد: همچنین امسال مجوز ساخت یک باب سالن های چند منظوره مدیریت بحران در استان صادر شده که بزودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

وی گفت: با بهره برداری از این طرح ها تعداد سالن های چند منظوره مدیریت بحران در استان به ۱۳ مورد خواهد رسید.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت: عملیات ساخت سالن چند منظوره مدیریت بحران باشت امروز(یکشنبه ) در زمینی به مساحت ۹۰۰ متر مربع آغاز شد.

وی تصریح کرد: بیش از ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت این طرح در نظر گرفته شده است.

شهابی نسب ابراز کرد: برنامه ریزی پیش از وقوع بحران از مسائل مهمی می باشد که امروزه پیش روی مدیران اجرایی به ویژه در حوزه مدیریت بحران قرار دارد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه وبویراحمد افزود: این سالن ها همراه با دقیق‌ترین نظارت‌ها و کنترل‌ها و با توجه به کاربری‌های ضروری و اهمیت بالا احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: راه‌اندازی این سالن های چند منظوره امری مهم و ضروری به شمار می‌رود چرا که این استان یکی از پرترددترین و حادثه خیزترین استان‌های کشور محسوب می‌شود.

فرماندار باشت، تسهیل در عملیات امداد و نجات، سرعت عمل در پاسخگویی به نیازها در شرایط بحرانی، افزایش بهره وری در استفاده از امکانات و ایجاد نظم در امر ساماندهی حوادث را از جمله اهداف ساخت سالن چند منظوره مدیریت بحران باشت عنوان کرد.

نادر گرامی گفت: با راه‌اندازی این سالن تمهیدات لازم به منظور ارائه خدمات مناسب به شهروندان در شرایط خاص اندیشیده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید