سهرابیان: ادامه راه صالحی‌امیری، دشوار است

به گزارش عصر یکشنبه ایرنا، «علیرضا سهرابیان» پس از پایان مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که «آیا هیئت اجرایی فهرستی را انتخاب کرده بود که به آنها رای داده شود؟» اعلام کرد: اگر لیستی بود همه از آن باخبر می‌شدند، گروها شاید صحبتی کرده باشند اما هیچ فهرستی نبود.

سهرابیان درباره بحثی که میان علیرضا دبیر و محمد علیپور و مجید کیهانی در گرفت، گفت: اگر چالش و نقد نباشد، مجمع مثل مردابی است که خواهد گندید. صحبت کردن و حرف زدن در این مجامع نشان از بالا رفتن فرهنگ اجتماعی دارد و اگر این نقدها باشد هیئت اجرایی بیشتر تلاش می‌کند تا مشکلات را برطرف کند.

مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک ایران امروز برگزار و اعضای هیئت اجرایی این کمیته توسط اعضا انتخاب شدند. علیرضا پاکدل، محمدرضا پوریا، محمدرضا داورزنی، جواد داوری، محسن رضوانی، علیرضا سهرابیان، غلامرضا شعبانی‌بهار، حمید عزیزی، داوود عزیزی، مهرداد علی‌قارداشی، مرتضی قربانی، مهدی گودرزی، غلامعلی محمدعلیپور، آرش میراسماعیلی، عباس نظریان و مجید هنرجو نامزدهای رسیدن به پست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک بودند.

با برگزاری انتخابات این پست، پاکدل، داورزنی، سهرابیان، شعبانی بهار و علی قارداشی به عنوان اعضای هیئت اجرایی انتخاب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید