پاکدل: انتخابات امروز بازنده‌ای نداشت

به گزارش ایرنا، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال روز یکشنبه پس از انتخاب به عنوان عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در خصوص انتخابات اظهار داشت: دغدغه اصلی من و دوستان ورزشی‌ام برگزاری این انتخابات بود زیرا عدم برگزاری با توجه به نزدیکی بازی‌های آسیایی و پس از آن المپیک، ضربه شدیدی را به ورزش ما وارد می‌کرد.

وی ادامه داد: از کسانی که به من رای دادند تشکر می‌کنم و همانطور که قبلا نیز گفتم به عنوان نماینده ورزشکاران و قهرمانان در مسیر توسعه ورزش کشور قدم برمی‌دارم. به همه گفته‌ام افتخار می کنم روزی ورزشکار بودم و حالا کسی هستم که از بدنه ورزش به اینجا رسیده است. تمام تجربه و تلاشم را برای کمک به ورزش به کار می‌گیرم.

رئیس فدراسیون هندبال در مورد رای دهندگان مجمع عنوان کرد: فکر می‌کنم افراد مجمع بر خلاف گذشته به صورت دلی رای دادند و تحمیلی بر کسی نبود. قاطعانه می‌گویم که لیستی برای انتخاب افراد از قبل نوشته نشده است. خیلی خوشحالم که انتخابات سالمی برگزار شد. من هم برای اینکه به چه کسانی رای بدهم، خودم تصمیم گرفتم و کسی برای من چیزی را مشخص نکرد.

وی درباره روند کاری‌اش در هیئت اجرایی گفت:‌ به هر شکل یکی از مباحث مهمی که وجود دارد، مشکلات مالی است. صالحی امیری در کمیته ملی المپیک زحمت زیادی کشیده‌اند و امیدوارم بتوانیم در حوزه‌هایی که خوب کار شده، راه را ادامه بدهیم و اگر مشکلی نیز وجود داشته است، آن را حل کنیم.

در پایان مجمع انتخاباتی امروز، خسروی‌وفا با ۲۸ رای ریاست کمیته ملی المپیک را برعهده گرفت. علی‌نژاد هم ۲۷ رای به دست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید