پذیرفته: استرالیا حریف سرسختی است/ شکست ژاپن روحیه تیمی را افزایش داد

سجاد پذیرفته در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، اظهارداشت: تیم ملی بسکتبال در مسیری قرار دارد که باید به سلامت از آن عبور کند، نتیجه‌ای که در بازی برابر ژاپن کسب کردیم برای ما بسیار مهم و ارزشمند بود و باعث شد با روحیه مضاعفی راهی استرالیا شویم و امیدوارم در این بازی هم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: آنچه در بازی با ژاپن اتفاق افتاد به عملکرد خوب بازیکنان و اجرای فرامین کادر فنی در زمین باز می‌گشت، در این بازی ما هم خوب دفاع کردیم و هم خوب در حملات ظاهر شدیم و در کل یک بازی منطقی را از تیم ایران شاهد بودیم.

او در واکنش به این سوال که دو بازی تدارکاتی برابر ژاپن قبل از این دیدار رسمی تا چه میزان کمک حال تیم ملی ایران بود، تاکید کرد:‌ بدون شک بی تاثیر نبود و نتیجه تهران هم گواه همین ادعاست، ما بازیکنانی داریم که در لحظه می‌توانند نتیجه را تغییر دهند و حضور افرادی مانند حامد حدادی، محمد جشمیدی، ارسلان کاظمی و بهنام یخچالی از نظر روحی نقطه قوتی است که باعث بالا بردن روحیه تیمی ایران می‌شود.

پذیرفته در واکنش به سفر طولانی تیم ملی بعد از بازی با ژاپن به استرالیا هم گفت: سفر طولانی را آغاز کرده‌ایم و طبیعی است کار برای ما سخت شود اما برای رسیدن به موفقیت باید تلاش کرد و سختی کشید. استرالیا یکی از تیم‌های خوب دنیاست و می دانیم کار آسانی در پیش نداریم اما با تمام توان به میدان خواهیم رفت و امیدوارم بتوانیم به اهداف خود دست یابیم.

گفتنی است تیم ملی بسکتبال ایران در دومین بازی‌خود از پنجره چهارم، روز هفتم شهریور ساعت ۱۳:۰۰ به وقت تهران در سیدنی به مصاف استرالیا خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید