گودرزی: فکر می‌کردیم مجمع المپیک دوباره به تعویق بیفتد

به گزارش ایرنا، مهدی گودرزی پس از پایان انتخابات مجمع کمیته ملی المپیک، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جدا از اینکه ساختار حکمرانی را در وزارت ورزش می‌بینیم، فضای ورزش کشور با کمیته ملی المپیک عجین شده است. با توجه به اینکه که انتخابات چند مرحله به تعویق افتاد و حتی امروز هم حساسیت وجود داشت که به حدنصاب نرسیم، تصور می‌شد فضای مجمع غیرعادی باشد که این اتفاق رخ نداد و برای آینده ورزش تصمیم گرفته شد.

رئیس فدراسیون ورزش سه‌گانه در واکنش به اضافه شدن دو رئیس فدراسیون به رای‌گیری در دور دوم، اضافه کرد: گاهی اوقات در سازمان ملل هم پیش می‌آید که گروهی که نمی‌خواهند رای بدهند مجمع را ترک می‌کنند. در مجمع امروز هم نماینده شورای المپیک آسیا اعلام کرد که ورود این افراد مشکلی ندارد و آنها شاید صلاح دانسته‌اند که دور قبل به مجمع ورود نکرده اما در دور دوم حضور پیدا کنند.

گودرزی درباره بحث‌ و مشاجره علیرضا دبیر با محمد علیپور و مجید کیهانی در جریان مجمع، خاطرنشان کرد:به عنوان عضوی از جامعه ورزش، پایبندی به اخلاق را شرط بقای ورزش می‌دانم، بعضی وقت‌ها در آرا تضاد پیش می‌آید که در این شرایط بهتر است گفتمان رو در رو داشته باشیم و چالشی شکل نگیرد اما بزرگان فضا را مدیریت کردند و خوشحالیم که هیچ کدورتی پیش نیامد.

دیدگاهتان را بنویسید