۲۱۰۰ خانواده روستایی مراغه از طرح‌های عمرانی بهره‌مند شدند

مراغه- ایرنا- همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، طرح‌های متعدد عمران روستایی شامل زیرسازی، سنگ‌فرش، آسفالت، جدول‌گذاری و روسازی ۶ روستای مراغه و گازرسانی به سه روستا به بهره‌برداری رسید و ۲۱۰۰ خانوار از مزایای این طرح‌ها بهره‌مند شدند.

به گزارش ایرنا، معاون استاندارآذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه روز یکشنبه‌ در آیین بهره‌برداری از این طرح‌ها که به صورت نمادین در روستای «آغجه‌کهل» برگزار شد، اظهار داشت: طرح‌های عمرانی در روستاهای «آغجه‌کهل»، «گل‌تپه»، «ساروجه»، «ورجوی»، «قلعه‌خالصه» و «قشلاق» با ۱۴ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان هزینه اجرا شد و یکهزار و ۹۸۲ خانوار از آن بهره‌مند شدند.

وی همچنین در آیین بهره‌برداری از طرح گازرسانی به سه روستای شهرستان که به صورت نمادین در روستای «گویجه‌قملاق» برگزار شد نیز بیان کرد: روستاهای «گویجه‌قملاق»، «علّوکندی» و «یگورگ» در مجموع دارای ۱۱۸ خانوار است و برای گازرسانی به این روستاها پنج میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه شد.

جانشین شرکت گاز آذربایجان‌شرقی: طی هفته دولت امسال اهالی ۸۰ روستای استان با ۸۳ میلیارد تومان هزینه از نعمت گاز بهره‌مند شدند

جانشین شرکت گاز آذربایجان‌شرقی نیز در این آیین بیان کرد: طی هفته دولت امسال ۸۰ روستای استان با ۸۳ میلیارد تومان هزینه از نعمت گاز بهره‌مند، و در مجموع یکهزار و ۳۹۹ خانوار از نعمت گاز بهره‌مند شدند.

به گزارش ایرنا طی یکسال گذشته طرح هادی در ۱۳ روستای شهرستان اجرایی، در ۲۰ روستا مطالعه و بازنگری و در ۱۱ روستا نقشه‌برداری شده و معابر ۲۱ روستا از جمله اوخچی، قم‌تپه، داش‌بلاغ بازار، آلماچوان، کرمجوان، کرج‌آباد، کرده‌ده، ینگجه، بلوک‌آباد، ورجوی، قلعه‌خالصه، علویان، ساروجه، آشان، قره‌برقع، محسن‌آباد، آغبلاغ‌علیا، آغبلاغ‌سفلی و حاجی باقرکندی نیز با قیر دولتی آسفالت شده است.

 • زائران سفر خود را به روزهای پایانی اربعین موکول نکنند 

  زائران سفر خود را به روزهای پایانی اربعین موکول نکنند

  اهواز – ایرنا – رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه شرایط برای تردد…

 • گازرسانی به ۱۱۳ روستا و از سرگیری ساخت بیمارستان نیمه‌کاره خرم آباد

  گازرسانی به ۱۱۳ روستا و از سرگیری ساخت بیمارستان نیمه‌کاره خرم آباد

  استان‌ها- ایرنا- ازسرگیری عملیات ساخت بیمارستان ۲۵۰ تخت خوابی نیایش…

 • هفت هکتار جنگل سوزنی برگ در غرب گلستان خاکستر شد

  هفت هکتار جنگل سوزنی برگ در غرب گلستان خاکستر شد

  گرگان – ایرنا – آتش سوزی ظهر یکشنبه در جنگل‌های سوزنی‌برگ کردکوی در…

 • نفرات برتر اختتامیه المپیاد ملی مهارتی دانشجویان علمی کاربردی سراسر کشور معرفی شدند

  نفرات برتر اختتامیه المپیاد ملی مهارتی دانشجویان علمی کاربردی سراسر کشور معرفی شدند

  اراک – ایرنا – نفرات برتر اختتامیه دومین المپیاد ملی مهارتی دانشجویان…

دیدگاهتان را بنویسید