حسینی: نباید فریب بخوریم/ تمیروف مورد هجمه فضای مجازی قرار گرفت

به گزارش ایرنا، مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از بازی با نساجی در هفته چهارم لیگ برتر، اظهار داشت: سه هفته از بازی‌ها گذشته و در این مدت سعی کردیم روی تیم خودمان تمرکز داشته باشیم. سه بازی گذشته را بررسی کردیم و بچه‌ها باید حواس شان باشد در چه سطحی از فوتبال ایران بازی می‌کنند.

وی ادامه داد: اگر می‌خواهیم روند پیکان نزولی نشود، باید با تمرکز، اراده بیشتر و کیفیت بالاتری فوتبال بازی کنند. روی صحبت من با بازیکنان پیکان است. با توجه به بازی‌هایی که انجام می‌شود باید حواس‌مان جمع باشد تا کیفیت کار بیشتر باشد.

سرمربی پیکان درخصوص اینکه تیمش پس از شکست سنگین مقابل مس کرمان توانست نفت مسجد سلیمان را در خانه حریف شکست بدهد و آیا روند آن برد خوب ادامه خواهد یافت، عنوان کرد: هر بازی شرایط خاصی دارد. در شروع مسابقات هستیم و گفتم بچه‌ها باید بدانند که در بالاترین سطح فوتبال ایران که لیگ برتر است بازی می‌کنند و همیشه در هر سطحی باید با حداکثر توان و قدرت ظاهر شوند تا بتوانیم کمبودها را پوشش بدهیم. نباید فریب این دو برد را بخوریم و برای هر بازی باید با تمرکز کامل وارد زمین شویم.

سرمربی پیکان در خصوص پارگی رباط صلیبی غلامی و حواشی پیش آمده توضیح داد: آدم‌ها در عصبانیت حرف می‌زنند. چیزی که واقعیت دارد جوان خوبمان را به علت مصدومیت شدید فوتبالی از دست دادیم. آرزوی سلامتی برای این جوان خوب داریم و امیدوارم زودتر به فوتبال برگردد و من فقط غمش را می‌خورم و اگر صحبتی کردم یا بازیکن چیزی گفته گذرا است. چیزی که می‌ماند ایناست که ما بازیکنمان را به بدترین شکل از دست دادیم که این هم فوتبالی بوده و نمی‌توان دنبال مقصر گشت و این اتفاقاتی است که در فوتبال می‌افتد. اگر هم صحبت‌هایی شد بعد از هیجانات بازی است و باید سریع فراموش و کمک کنیم این جوان روتر به فوتبال برگردد.

وی در خصوص حکم محرومیتش قبل از بازی با نفت توضیح داد: من اطلاعی از این قضیه ندارم!

حسینی در پایان در مورد تمیروف، خرید جدیدشان افزود: تیم‌ها بر حسب نیاز بازیکن می‌گیرند و ما هم فکر کردیم این بازیکن با توجه به قیمتش و تجربه یکساله که در فوتبال ایران داشته می‌تواند به ما کمک کند. امیدوارم این اتفاق بیفتد، او بازیکن جوانی است که سابقه بازی در پاختاکور و تیم ملی ازبکستان را دارد. فکر می‌کنم سال گذشته مورد هجمه فضای مجازی قرار گرفت، انشاالله این بازیکن به ما کمک کند.

دیدارهای تیم‌های پیکان و نساجی مازندران در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور فردا (سه‌شنبه) ساعت ۱۹ در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید