دیدار تیمهای ملوان و ذوب آهن با حضور تماشاگر برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با تایید سازمان لیگ فوتبال ایران مجوز حضور تماشاگران برای بازی ملوان و ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه زنده‌یاد سیروس قایقران بندرانزلی صادر و این مسابقه با حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

جهانبخش آرمان عنوان کرد: پس از بازدید نماینده ویژه‌ سازمان لیگ فدراسیون فوتبال و با مصوبه شورای تامین شهرستان بندرانزلی، مجوز حضور تماشاگران در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی جهت دیدار ملوان و ذوب آهن صادر شد.

وی ادامه داد: مسئولان سازمان لیگ فوتبال ایران حدود ۲ ماه پیش ضمن بازدید از این ورزشگاه ۲۶ ایراد برای انجام بازی‌های خانگی ملوان در این ورزشگاه گرفتند که در صورت برطرف نشدن این ایرادها اجازه بازی در این ورزشگاه و حضور تماشاگران داده نمی‌شد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان بیان کرد: با این وجود پس از طرح این ایرادها به صورت شبانه روزی برای تکمیل، بازسازی و مرمت این ورزشگاه اقدام شد و ماحصل آن نیز موافقت سازمان لیگ فوتبال کشور مبنی بر برگزاری بازهای خانگی ملوان در ورزشگاه سیروس قایقران بندرانزلی بود که بازی ملوان با استقلال نیز در این ورزشگاه اما بدون حضور تماشاگر انجام شد.

وی اضافه کرد: البته گیت بلیت فروشی و جایگاه طرفداران با مشکلاتی همراه بود که پس از برطرف شدن این مسائل، هم اینک مجوز حضور ۳۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه برای حضور تماشاگران صادر شده و تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست که هر ۲۶ ایراد برطرف شود.

آرمان خاطرنشان کرد: بلیت فروشی این دیدار نیز به زودی از طریق سامانه بلیت فروشی الکترونیک باشگاه ملوان انجام می‌شود که البته فقط ۳۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه بلیت فروشی می‌شود که امید است با تکمیل جایگاه طرفداران به زودی شاهد حضور حداکثری تماشاگران در بازی‌های خانگی ملوان باشیم.

تیم‌های فوتبال ملوان بندرانزلی و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت ۱۹ روز سه‌شنبه هفتم شهریورماه در هفته چهارم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی رو در روی هم قرار می‌گیرند.

تا پایان هفته سوم این مسابقات، تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با کسب سه امتیازر در رتبه یازدهم و تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با کسب یک امتیاز در مکان انتهای جدول رده بندی ۱۶تیمی این دروه از رقابت‌ها قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید