رضایی‌فر:‌ برد مقابل ژاپن امیدهای صعودمان را زنده نگه داشت

نوید رضایی‌فر روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، یادآور شد: قبل از بازی با ژاپن در پنجره چهارم جام‌جهانی دو دیدار دوستانه در خاک این کشور را برابر آنها برگزار کردیم که از نظر شناخت تیمی و نقاط ضعف و قوت آنها خیلی به ما کمک کرد. بعد از آن دو دیدار و نشست خوبی که با کادر فنی داشتیم، ژاپن را آنالیز کردیم و تدابیر کادر فنی باعث شد یک برد مهم و ارزشمند را در تهران کسب کنیم.

وی ادامه داد: در تهران ۴۰ دقیقه بازی بدون نقص با تمرکز بالا را به نمایش گذاشتیم، در دفاع و حمله خوب بودیم و در نهایت هم تیم خوب ژاپن را شکست دادیم. این برتری ما را به آینده بیش از پیش امیدوار کرد و حالا باید خودمان را آماده دیدار حساس با ژاپن کنیم.

این ملی‌پوش بسکتبال ایران خاطر نشان کرد: بعد از بازی با ژاپن، راهی استرالیا شدیم. دو روز در راه بودیم و این همه راه را نیامدیم که بازنده باشیم. بدون شک در این بازی با تمام توان به میدان می‌رویم و امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذاریم.

او در مورد شرایط این فصل خود هم گفت: هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته‌ام اما در روزهای آینده تیم این فصل خودم را انتخاب خواهم کرد و باید دید چه خواهد شد.

گفتنی است تیم ملی بسکتبال ایران در دومین بازی‌خود از پنجره چهارم، روز هفتم شهریور ساعت ۱۳:۰۰ به وقت تهران در سیدنی به مصاف استرالیا خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید