عملیات اجرایی گازرسانی به هشت روستای بافق یزد آغاز شد

به گزارش دوشنبه شرکت گاز استان یزد مدیر عامل این شرکت در این مراسم، انجام این پروژه را در ادامه نهضت گازرسانی به روستاهای استان دانست و تصریح نمود: اجرای بیش از ۱۷ کیلومتر شبکه توزیع پلی اتیلن و قابلیت نصب ۲۰۰ عدد انشعاب از جمله مشخصات پروژه یاد شده است.

سعید عقلی افزود: با توجه به پیش بینی های لازم و برنامه ریزی صورت پذیرفته و همچنین تخصص و تجارب موجود، علی رغم کوهستانی بودن منطقه و مسیرهای سخت و زمین سنگلاخی، به حول و قوه الهی شاهد اتمام این پروژه در موعد مقرر خواهیم بود.

وی در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد گاز یزد در شهرستان بافق پرداخت و یادآور شد: در حال حاضر ۹۹.۵ درصد این شهرستان به شبکه گاز طبیعی متصل شده که جهت دستیابی به این مهم ۵۰۸ کیلومتر شبکه گذاری صورت پذیرفته و ۱۱ هزار و ۸۵۹ عدد انشعاب نصب شده است.

محمد جواد ابوالحسینی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد هم عملکرد شرکت گاز را شایسته تقدیر دانست و تصریح نمود: ایجاد شبکه های گازرسانی علاوه بر رفاه اجتماعی، به عنوان یکی از مهمترین زیرساخت های لازم در ایجاد صنایع بزرگ و کوچک در مناطق روستایی مطرح می باشد که موجب بیداری ظرفیت های نهفته در مناطق کمتر توسعه یافته شده و با ایجاد زمینه اشتغال ضمن جلوگیری از مهاجرت جمعیت روستایی به مناطق شهری، بازگشت جمعیت و توسعه و آبادانی این مناطق را به همراه خواهد داشت.

بافق در ۱۱۰ کیلومتری شهر یزد قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید