ادامه تیره‌روزی‌های چلسی در شب بازگشت قدوس/زور لیدز به اورتون نرسید

به گزارش ایرنا، هفته پنجم لیگ برتر انگلیس سه شنبه شب و برگزاری ۴ دیدار آغاز شد. در مهمترین دیدار امشب تیم فوتبال چلسی در ورزشگاه سنت موریز میهمان تیم ساوتهمپتون بود که با ۲ بر یک به میزبان خود باخت.

شاگردان توماس توخل که امسال نتوانستند از ابتدا چهره یک مدعی را به خود داشته باشند دنبال این بودن تا با کسب امتیاز این دیدار از جمع مدعیان عقب نمانند و از طرفی ساوتهمپتون دوست نداشت در این دیدار خانگی امتیاز از دست بدهد.

با این حال ابتدا رحیم استرلینگ در دقیقه ۲۳ برای آبی‌پوشان گلزنی کرد اما تیم میزبان ۵ دقیقه بعد گل او را پاسخ داد تا بازی به تساوی کشیده شود. در شرایطی که نیمه نخست با همین نتیجه رو به اتمام بود، دروقت‌های اضافی این نیمه، آدام آرمسترانگ دروازه مندی را برای بار دوم باز کرد و تیم میزبان پیش بیافتد.

در نیمه دوم نیز تلاش شاگردان توخل برای جبران نتیجه بی نتیجه ماند تا ساوتهمپتون برنده جدال حساس امشب باشد.

شاگردان توخل با دو پیروزی یک تساوی و دو شکست در رده هشتم لیگ جزیره قرار دارند و ساوتهمپتون هم هفتم است.

تیم‌های لیدز و اورتون هم که تا اینجای فصل نتایج قابل قبولی کسب کردند، تقابلشان با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

مصاف برنتفورد و کریستال پالاس هم با تساوی یک بر یک همراه بود. سامان قدوس ملی‌پوش ایرانی برنتفورد از دقیقه ۷۹ برای تیمش به میدان رفت تا نشان دهد به شرایط ایده‌آل برای بازی بازگشته است.

در دیگر دیدار امشب فولام که بازگشت قدرتمندی به لیگ جزیره داشته، توانست با نتیجه ۲ بر یک برایتون را شکست دهد تا رده ششم جدول را از آن خود کند.

دیدگاهتان را بنویسید