تیم فوتبال ملوان در خانه مقابل ذوب‌آهن به مساوی رسید

به گزارش ایرنا، تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و ذوب‌آهن اصفهان از ساعت ۱۹ امروز (سه شنبه) در هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران بندرانزلی و در حضور نزدیک به چهار هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

در نیمه اول این مسابقه، تیم ملوان برتری محسوسی را نسبت به حریفش داشت و بارها تا آستانه فروپاشی دروازه ذوب‌آهن پیش رفت اما این تیم مهمان بود که در اولین حضور جدی خود در محوطه جریمه ملوان صاحب ضربه پنالتی شد. این ضربه را آرمان قاسمی بازیکن این تیم در دقیقه ۳۸ به گل تبدیل کرد تا نیمه اول را ذوب‌آهن با پیروزی یک بر صفر به رختکن برود.

در نیمه دوم این دیدار، تیم ملوان بازی را هجومی آغاز کرد و چند موقعیت مناسب گلزنی نیز به دست آورد و در دقیقه ۵۳ مهدی مومنی بازیکن تازه وارد ملوان با یک ضربه سر دقیق، گل مساوی این بازی را به ثمر رساند.

پس از به ثمر رسیدن گل مساوی، بازی به تعادل کشیده شد و در ادامه این نیمه نیز هر ۲ تیم فرصت گلزنی داشتند اما در نهایت هیچ یک از این فرصتها تبدیل به گل نشد تا این دیدار مساوی خاتمه یابد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار با ترکیب ایمان صادقی، سعید کریمی، سجاد بازگیر (دقیقه ۸۲ پرهام صیاد)، میلاد شعبانلو (دقیقه ۴۶ مهدی مومنی)، مسعود زائرکاظمینی، پدرام قاضی پور، مجید عیدی، میلاد جهانی (دقیقه ۷۰ محمد قادری)، مصطفی ناییج پور، محمدصادق بارانی، مهران احمدی(دقیقه ۷۰ اکبر ایمانی) با سرمربیگری مازیار زارع مقابل ذوب‌آهن قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با ترکیب حبیب فرعباسی، امیرحسین صادقی، حامد نورمحمدی، پویا پورعلی، مسعود ابراهیم زاده (دقیقه ۱۶ محمدعلی فرامرزی)، سجاد آشوری (دقیقه ۸۸ بهمن سالاری)، آرمان قاسمی، امیرحسین رنگرز (دقیقه ۴۶ محمدامین درویشی)، محمدحسین اسلامی، سجاد جعفری (دقیقه ۶۶ صادق صادقی)، محمدرضا سلیمانی (دقیقه ۶۶ نادر محمدی) و با سرمربیگری مهدی تارتار رو در روی ملوان قرار گرفت.

قضاوت این دیدار را علی بای با کمکهای محمد هاشمی نسب و دانیال بخشنده برعهده داشتند که در جریان این مسابقه، ایمان صادقی، مصطفی ناییج پور و سعید کریمی از ملوان، محمدعلی فرامرزی و محمدرضا سلیمانی از ذوب‌آهن اصفهان کارت زرد دریافت کردند، ضمن اینکه پژمان نوری مدیرعامل باشگاه ملوان نیز به دلیل اعتراض به نحوه قضاوت داور کارت قرمز دریافت کرد.

پیش از این بازی و تا پایان هفته سوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر کشور که ۱۶ تیم به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم رقابت می‌کنند، ذوب‌آهن اصفهان با کسب سه امتیاز در مکان یازدهم و تیم ملوان بندرانزلی نیز با کسب یک امتیاز در انتهای جدول رده‌بندی قرار داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید