۲۰۰ میلیارد ریال طرح های حوزه درمان در شهرستان های لارستان و اوز بهره برداری شد

محسن سلمان پور رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان امروز سه شنبه در آیین افتتاح کتابخانه مرکزی این دانشکده در شهر لار اظهار دشت: مجموع اعتبار هزینه شده برای این پنج طرح رقمی افزون بر ۲۰۰ میلیارد ریال است.

او بیان کرد که با افتتاح این طرح ها بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ متر مربع به میزان فضاهای موجود بهداشتی و درمانی در منطقه اضافه شد.

سلمان پور تصریح کرد: کتابخانه حکیم ابوالقاسم فردوسی و سالن مطالعه دانشکده پرستاری لارستان با اعتباری افزون بر ۹۰ میلیارد ریال یکی از طرح های مهم افتتاحی در هفته گرامیداشت دولت بوده است.

وی یادآور شد: مرکز جامع توانبخشی شهرستان اوز که از حدود ۵ سال پیش عملیات اجرایی آن آغاز و بنا به دلایلی راکد و رها شده بود، در این دولت تعیین تکلیف و به بهره برداری رسید.

سلمان پور گفت: پایگاه اورژانس مهدیه شهر لار با اعتباری حدود ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی دانشکده ، ساختمان اورژانس روستای درز از توابع بخش مرکزی لارستان نیز از دیگر طرح های مهم افتتاحی در هفته دولت امسال و در حوزه دانشکده علوم پزشکی لارستان بود.

وی با اشاره به برخی خدمات دولت سیزدهم در دانشکده علوم پزشکی لارستان ظرف یک سال گذشته هم گفت: جذب ۲۰ دانشجوی پزشکی برای نخستین بار می تواند نوید بخش و ایجاد تحول در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان و مناطق جنوبی استان فارس برای سال های آینده ره به دنبال داشته باشد.

او همچنین خرید تجهیزات پزشکی با حمایت خیرین و جلب مشارکت های مردمی و نیز تعیین تکلیف برخی پروژه های عمرانی و فضاهای راکد بهداشتی و درمانی در سطح شهرهای حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان را از دیگر خدمات و عملکرد مثبت در دوران مدیریت جدید این دانشکده عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید