افتتاح ۲۴۲ پروژه ورزشی در ۳۱ استان در روز پایانی هفته دولت

به گزارش ایرنا، سجادی در آیین افتتاح ۲۴۲ پروژه ورزشی اظهار داشت: این اتفاق با یک کار تیمی صورت گرفت و دست در دست هم در این ایام باشکوه شاهد افتتاح ۲۴۲ پروژه ورزشی در سراسر کشور خواهیم بود.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: باید به صورت شبانه روزی در خدمت مردم باشیم. خوشحالیم که در استان‌های سراسر کشور شاهد افتتاح این پروژه‌ها هستیم و از دوستان‌مان در شرکت توسعه و دفتر فنی مهندسی تشکر می‌کنم. همه عزیزان با تلاش شبانه روزی برای افتتاح این پروژه‌ها زحمت کشیدند.

سجادی با اشاره به این موضوع که باید نکات جزئی پروژه‌ها نیز مورد توجه قرار گیرد، اظهار داشت: باید ریزترین نکات نیز برای بهره‌برداری ورزشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی مورد بررسی قرار بگیرد. باید حداقل‌ها تهیه شود که مردم در هنگام استفاده مشکلی نداشته باشند.

وی ادامه داد: تا دو سال گذشته سرانه ورزشی به ازای هر نفر ۷۵ سانتیمتر بوده است و قطعا با افتتاح این پروژها سرانه کشور بیشتر خواهد شد. باعث خوشحالی است که سه خانه جوان در کشور افتتاح می‌شود که امیدواریم به بهترین نحو از آنها استفاده شود.

شکوه‌فر: ۲۴۲ پروژه‌ ورزشی با نگاه عدالت محور در سراسر کشور افتتاح می‌شود

بنیامین شکوه‌فر معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان هم در این جلسه اظهار داشت: با استعانت از خداوند متعال امروز مفتخر هستیم که درخصوص افتتاح ۲۴۲ پروژه ورزشی در ۲۹ استان در خدمت استان‌های کشور باشیم.

وی افزود: مجموعه این پروژه‌ها با نگاه عدالت‌محور دولت سیزدهم در اختیار مردم ایران قرار می‌گیرد. با توجه به تاکید مقام عالی وزارت مبنی بر توزیع عادلانه منابع این پروژه‌ها افتتاح می‌شود.

معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌ها خاطرنشان کرد: استان هرمزگان با ۴۳ پروژه بیشترین افتتاح را بین استان‌ها دارد و مابقی استان‌ها نیز نسبت به ظرفیت‌هایی که دارند پروژه‌های خود را افتتاح می‌کنند.

شکوه‌فر گفت: این باور همه مسئولین ورزش و جوانان است که خود را وقف کشور کنند و برای توسعه زیرساخت‌ها تلاش لازم را به کار بگیرند.

افتتاح ۲۴۲ پروژه ورزشی در ۳۱ استان در روز پایانی هفته دولت

عاصم‌یوسفی: ریل‌گذاری افتتاح پروژه‌های ورزشی از سال گذشته آغاز شد

علیرضا عاصم یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزش نیز در این مراسم گفت: شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با دستور وزیر ورزش، سال گذشته بعد از افتتاح ۱۵ پروژه شروع به ریل‌گذاری برای افتتاح ۳۰ پروژه دیگر کرد.

وی افزود: پنج پروژه بزرگ از ۳۰ پروژه امروز آماده افتتاح است و با همت همه دوستان به بهره‌برداری می رسد. پروژه هایی که امروز افتتاح می‌شود حدود ۱۵ سال مسکوت مانده بود که در یک سال گذشته با توجه به ریل گذاری وزارت آماده بهره‌برداری شده است.

مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی اضافه کرد: با تلاش و پیگیری همکاران ما در شرکت توسعه و مدیران کل استانی ۴۶۰ میلیارد تومان برای افتتاح این پروژه‌ها هزینه شده است و امیدواریم با حمایت سجادی بازهم شاهد افتتاح پروژه‌ها باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید