بسیاری از مشکلات قنوات قم با پیگیری قابل حل است

حجت الاسلام والمسلمین رضا کرمی پور شامگاه سه شنبه در جلسه شورای اداری و بررسی اجرایی شدن مصوبات سفر استاندار به قنوات مطرح کرد: مدیرانی که به قنوات می آیند، باید با مشکلات این منطقه آشنا باشند؛ چرا که ما مواردی را دیده ایم که فرد آمده و بدون اطلاع از مسائل، راهکار و دستوری داده که بدون نتیجه مانده است.

وی افزود: متاسفانه بودجه فرهنگی برای قنوات پیش بینی نشده است؛ جاده قنوات و قمرود هم مشکلاتی دارد که برای رفت و آمد خودروها نیازمند اصلاح است.

امام جمعه قنوات خاطرنشان کرد: جوانگرایی یکی از مواردی است که رهبر معظم انقلاب تاکید کرده اند و جوانگرایی به این معنی است که فرد روحیه جهادی داشته باشد و کار برای او سخت نباشد و اگر مانعی در مقابل راه باشد، با کار جهادی آن را بردارد و به دنبال بهانه تراشی نباشد.

کرمی پور یادآور شد: برخی از مدیران با شجاعت هایی که در وجود خود دارند، کار را پیش می برند و این به نفع مردم است؛ اگر مدیری کار را انجام نمی دهد، به جای او باید مدیری جهادی بیاید.

قنوات در حدود ۱۰ کیلومتری قم واقع شده است، این شهر در سال ۷۹ با ادغام روستاهای حاجی‌آباد لک‌ها، مرادآباد، والیجرد و حسن‌آباد ایجاد شد و از سابقه تاریخی قابل‌توجهی برخوردار است و گویش برخی از مردم ساکن در این شهر به زبان لکی است.

دیدگاهتان را بنویسید