نماینده مجلس: توقع ما نگاه عادلانه به همه شهرستانها است

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام حسن شجاعی شامگاه سه شنبه با حضور در جمع مدیران و شماری از معتمدان و اقشار مختلف مردم خرمدره در جریان سفر استاندار به این شهرستان، با بیان اینکه گفتمان انقلاب و دولت انقلابی هم حکم می کند که ما نگاه عادلانه به مناطق مختلف داشته باشیم، افزود: متاسفانه در گذشته، مردم به شکل محسوس و ملموسی به این نتیجه رسیده اند که در نگاه مسوولان و مدیران به شهرستان های استان تبعیض وجود دارد و البته این ذهنیت در اثر عملکرد پیشینیان به وجود آمده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به طولانی شدن اجرای پروژه ها اشاره کرد و اظهار داشت: وقتی مردم پروژه های نیمه تمام متعدد را می بینند این موضوع آرام آرام باعث می شود که روحیه شان رااز دست بدهند.

شجاعی به افتتاح پروژه زیر گذر پل جمالدین شهر خرمدره با اعتبار ۶ و نیم میلیارد تومان اشاره کرد و اظهار داشت: اجرای این پروژه با این میزان نیاز اعتباری، هفت سال به طول انجامید ولی با این حال مردم خرمدره قدرشناس هستند.

وی بیان اینکه در مجموع ۱۸ پروژه نیمه تمام کهنه در حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه وجود دارد، افزود: اولویت ما حل مشکلات و تکمیل این پروژه ها است.

شجاعی با بیان اینکه شهرستان خرمدره به عنایت ویژه مسئولان ملی و استانی نیاز دارد، گفت: ما نیاز به تصمیم و اقدام داریم.

به گزارش ایرنا، آغاز عملیات اجرایی ساخت ۸۰۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن در شهر خرمدره، افتتاح پنج کیلومتر روکش آسفالت آزاد راه زنجان – قزوین با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان، افتتاح یک واحد بسته بندی محصولات غذایی با سرمایه گذاری هشت میلیارد تومان، افتتاح پروژه زیر گذر پل جمالدین شهر خرمدره با اعتبار ۶ و نیم میلیارد تومان، افتتاح مدرسه ۶ کلاسه روستای قلعه حسینیه با اعتبار پنج میلیارد تومان و ملاقات های مردمی از جمله برنامه های سفر یک روزه استاندار زنجان به شهرستان خرمدره بود.

دیدگاهتان را بنویسید