نماینده ولی فقیه در لرستان: مشکلات اسکان تیم فوتبال خیبر برطرف شود

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از دفتر روابط عمومی امام جمعه خرم‌آباد حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در جمع بازیکنان تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد اظهار کرد: کمپ تیم خیبر در شان و خور این تیم نیست بنابراین باید همه مدیران و مسوولان مربوطه، مدیریت ورزش و جوانان، هیات فوتبال و استاندار همراهی لازم را به عمل آورند تا مشکلات ان برطرف شود.

لرستان قهرمانان پرافتخاری را تقدیم کشور کرده همچنین در رشته ورزشی فوتبال طی دوره‌های مختلف، افراد نامی داشته است که در سطح کشور و فراتر به چهره‌های ملی و شناخته شده‌ای تبدیل شده‌اند.

وی گفت: همه وظیفه داریم که ورزش و سلامت جسم و روح را تبلیغ کرده و بسترهای مناسب را برای فعالیت‌های ورزشی فراهم کنیم.

وی با تاکید بر اینکه خیبر تیمی با سابقه و در استان و کشور شناخته شده است افزود: این تیم در دوره‌های مختلف نیز تمام توان خود را برای موفقیت به کار گرفته است به خصوص اینکه سال گذشته و امسال ظرفیت‌های خوبی در اختیار دارد.

امام جمعه خرم آباد افزود: تلفیقی از بازیکنان بومی و غیر بومی در تیم کنار هم قرار گرفته‌اند و مربی بومی، کاردان، با دانش و با تجربه نیز برای تیم به کار گرفته همچنین کادر فنی خوبی هم در تیم فراهم شده است.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی با تاکید بر اینکه مردم استان موظف هستند این تیم را یاری کنند بیان داشت: مدیران و مسئولان فرهنگی، ورزشی و اقتصادی موظف هستند خیبر را یاری کنند تا به لیگ برتر راه پیدا کند.

وی گفت: هواداران و کانون هواداران باید برای تیم شکل بگیرد همچنین همراه با فعالیت‌های ورزشی، برنامه‌های فرهنگی و دینی کنار هم قرار بگیرد چراکه هر چه روحیه و غیرت دینی و تعصب مثبت و ارزشمند همراه با ورزشکار باشد، او را در به نتیجه رساندن یاری می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان اظهار کرد: جوانان ما به جهت فیزیکی و جسمانی، آمادگی لازم را برای رسیدن به موفقیت‌ در همه عرصه‌های ورزشی دارند و وقتی این آمادگی در کنار تجربه و دانش مربیان قرار بگیرد، باعث موفقیت می‌شود .

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی ادامه داد: البته سختی‌ و دشواری‌هایی در مسیر وجود دارد که نباید خللی در اراده مستحکم ما ایجاد کند که در این راه مسوولان باید تمام همراهی‌های لازم را با این تیم به عمل آورند و بنده نیز به وظیفه خود عمل و پیگیری خواهم کرد تا مشکلات موجود بر سر راه تیم، یکی پس از دیگری برطرف شود.

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد با هدایت فراز کمالوند فصل گذشته با ۱۶ برد، ۱۱ تساوی و هفت باخت، ۴۷ گل زده و ۲۹ گل خورده و ۵۹ امتیاز در رده چهارم جدول ۱۸ تیمی لیگ یک قرار گرفت.

خیبر در حال حاضر در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور نخستین بازی خود در مقابل پارس جنوبی جم را با تساوی به پایان رسانده است .

دیدگاهتان را بنویسید