۷ طرح عمرانی، بهداشتی و خدماتی در بوکان افتتاح شد

فرماندار بوکان روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: این طرح‌ها شامل افتتاح طرح هادی روستای حاجی لک و مسکن روستایی «آتابلاغی»، همچنین ٣۴ طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی واحد مسکونی روستایی با ٣٢ میلیارد ریال است.

باباخان اسکندری افزود: افتتاح طرح انتقال آب با لوله در روستای «اربنوس» با حجم عملیات ٩۴١ متر و اعتبار چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با تحت پوشش قرار دادن ۵٠ هکتار اراضی، افتتاح کتابخانه استاد ترجانی زاده روستای «اوچ تپه» با سه میلیارد ریال، افتتاح بومگردی روستای چاورچین با سرمایه گذاری ٣٠ میلیارد ریال و اشتغالزایی پنج نفر و افتتاح درمانگاه بخش خصوصی امیرآباد با هزینه ١٠ میلیارد ریال و اشتغالزایی ٣٠ نفر از دیگر طرح‌های افتاحی در این شهرستان است.

وی بهره‌برداری از یک واحد تولید ظروف سفالی با سرمایه گذاری هشت میلیارد ریال با ایجاد اشتغال مستقیم برای چهار نفر و افتتاح فاز ٢ تولید پالت با میزان سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد ریال با اشتغال مستقیم برای ۱۲ نفر از مدد جویان کمیته امداد از دیگر طرح‌های افتتاحی آخرین روز هفته دولت در این شهرستان عنوان کرد.

فرماندار بوکان اضافه کرد: به همین مناسبت طرح گازرسانی به ۶ روستای محور «پاشبلاغ» با ٢۵٠ خانوار و اعتبار مصوب بیش از ١۶٠ میلیارد ریال و کار احداث پارک امیر آباد به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع و با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال نیز در این شهرستان آغاز شد.

۷ طرح عمرانی، بهداشتی و خدماتی در بوکان افتتاح شد

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت ۳۳ طرح در حوزه‌های مختلف در این شهرستان با ۲۰۸ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
شهرستان بوکان با بیش از ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید