۸۰۵ کیلوگرم موادمخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس سردار احمد طاهری اظهارداشت: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستانهای ایرانشهر، سراوان و کنارک پس از چند شبانه روز کار گسترده اطلاعاتی، روزگذشته اعضای این باند مسلحانه را که با یک دستگاه خودروی تویوتا و ۲ دستگاه موتورسیکلت در حال اقدام و برنامه ریزی برای انتقال محموله مواد افیونی به کشور بودند، شناسایی و تحت نظر قرار گرفتند.
وی تصریح کرد: غیور مردان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از هماهنگی با مقام قضایی با شگرد های خاص پلیسی به محل مورد نظر اعزام، و در یک عملیات ضربتی این باند را متلاشی کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این عملیات مقتدرانه ضمن پاک سازی منطقه چهار نفر سوداگر مرگ دستگیر و در بازرسی از محل مورد نظر مقدار ۸۰۵کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک، سه دستگاه خودرو به همراه مقادیری سلاح و مهمات، در بازرسی از محل و خودروها،کشف و ضبط شد.
وی افزود: همکارانم در گلوگاه ها و محورهای مواصلاتی حضور فعال داشته و در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می کنند و این حضور ایثارگرانه و هوشیارانه عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ کرده است.
سردار طاهری از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب با شماره تماس۱۱۰به پلس اطلاع رسانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید